2 сезон “Glyanec Fashion Weekend”

2 сезон “Glyanec Fashion Weekend”

“Glyanec Fashion Weekend” – це другий сезон фестивалю моди, який проводить агенція «Glyanec» у Києві, маючи 10-ти річний досвід організації заходів в сфері моди і краси, а також 6-ти річний досвід організації «South of Ukraine Fashion Days». В його рамках пройдуть покази жіночих, чоловічих і дитячих колекцій.

Формат другого сезону «Glyanec Fashion Weekend» буде експериментальним, закритим. Адже кількість гостей буде дуже обмеженою, всього 70 осіб! Але це будуть представники всіх видів ЗМІ, блогери, фотографи, стилісти, дизайнери, представники шоу-румів, баєри, зіркові гості. А в фіналі кожного дня фестивалю – буде кастинг-показ всіх моделей цього дня, серед яких запрошені дизайнери, фотографи відберуть собі моделей для прийдешніх проектів. Тому для моделей дана подія – це практика на професійній модній події і поповнення портфоліо. А для дизайнерів, брендів – бюджетна альтернатива організації власних показів, нова цільова аудиторія, підвищення впізнаваності, можливість отримати коментарі та замовлення від байєрів, представників онлайн/офлайн шоу-румів; створення інформаційних приводів і якісного контенту – фото і відео для своїх іміджевих ресурсів: сайт, акаунти в соціальних мережах.

Сюрпризом цього сезону стане приїзд з кастингом скаута модельної агенції «2mmodels» (Мілан, Італія) – Nicola Casini, який 8 грудня о 13:00 проведе закритий відбір моделей для роботи в Мілані в найближчі місяці. Цього разу розглядатимуть тільки дівчат, вік – від 16 років, зріст – від 173 см. А головною творчою гостею дитячого дня показів – 9 грудня стане друг фестивалю – учасниця телешоу «Голос.Діти» – Вероніка Коваленко, яка вже була гостею першого сезону проекту.

Дати фестивалю:
8 грудня – покази чоловічих і жіночих колекцій (14:00-20:00)
9 грудня – покази дитячих колекцій (14:00-20:00)
Локація: ресторан італійської кухні «Balmelli» – Київ, ст.м. «Площа Льва Толстого», вул. Рогнідинська, 4
Відвідування показів:
Акредитація для преси, фотографів
Гостьові квитки – 200 грн.

Приємна особливість для всіх гостей події – купуйте квитки і замовляйте всі страви і напої за найнижчими цінами в Києві. Смачна кухня за приємними цінами!

Кількість відвідувачів фестивалю: 70-100 осіб на день
Кількість людей, які будуть охоплені медіа-джерелами: більше 20 000 осіб

Запрошуємо до співпраці – моделей; українські бренди, дизайнерів і ТМ жіночого, чоловічого та дитячого одягу; візажистів, перукарів; фотографів, відеографів; представників всіх видів бізнесу для проведення ефективних промо-акцій. Для подачі заявки на участь заповніть анкету за посиланням до 1 грудня: https://goo.gl/forms/o235vcVIRGq3dQ2m2

Акредитація для преси триватиме до 6 грудня. Заявки від дизайнерів приймаються до 3 грудня, від моделей – до 6 грудня.

Подробиці про фестиваль у зустрічі в «Facebook» – https://www.facebook.com/events/2334031113550087/

Медіа-партнери заходу: журнал-каталог моделей України «Glyanec», Всеукраїнський інформаційно-розважальний портал TuT-Ua.com, модний онлайн журнал VTrendi.com.ua.

Ми будемо раді відповісти на всі запитання і прийняти Ваші заявки:
тел.: +380931543444, +380633197103
glyanecmodel@gmail.com, glyanecmagazine@gmail.com

Pin It

Comments are closed.