Усвідомлена мода: штучне хутро в колекції верхнього одягу SOLH

Усвідомлена мода: штучне хутро в колекції верхнього одягу SOLH

Зібрати теплий зимовий гардероб і не нашкодити природі і тваринам – ось, що пропонує український бренд SOLH. Суперечки про матеріали для верхнього одягу і взуття не вщухають, але вирішувати тільки вам. Бренд стає на бік штучного хутра і доводить, що він може виглядати стильно і актуально.

Героїнею зйомки стала радіо і телеведуча Міла Єремєєва. Вона приміряла образи з зимової колекції SOLH – коротку куртку-косуху з твіду, довгі шуби молочного, чорного і бордового кольору, відтінку Таупо. Комір куртки прикрашений коміром зі штучного каракулю, а шуби виготовлені з нього повністю. Допомагали в зйомці тварини, які часто стають жертвами індустрії і вмирають заради нового виробу – сніжна лисиця і кролики.

Головними перевагами штучних матеріалів є їх практичність – зберігати їх простіше, та й доглядати за такими виробами особливо не потрібно. Сміливо можна експериментувати з дизайном – надати шубі незвичайний відтінок або ж додати декор. А головне, ми перестаємо знищувати тварин, які народилися зовсім не для нашого нового одягу.

Зимова лінійка SOLH наповнена також легінсами з еко-шкіри на флісовому утеплювачі, сукнями міді довжини з асиметричною лінією ґудзиків і світшоти з візерунком “гусяча лапка”.

Pin It

Comments are closed.