Зимовий Karavan Fashion Days у Києві

Зимовий Karavan Fashion Days у Києві

22 і 23 грудня в ТРЦ Караван очікують зимовий сезон Karavan Fashion Days. До нового сезону і по-особливому святкової пори року українські бренди Andrea Crocetta, Borovik, MiF Пастушенко Жанна і інші приготували ультрасвіжий погляд на жіночий образ, для якого мороз і сніг тільки можливість підкреслити елегантність і витонченість.

Karavan Fashion Days – добре відома і улюблена подія, яку знають і чекають з нетерпінням в Києві, Дніпрі та Харкові. Зимовий сезон #KFD відкрили в Дніпрі, тепер черга столичних мисливців за брендами і новинками. За традицією Karavan Fashion Days збирає зовсім молоді українські торгові марки і вже відомі бренди, щоб познайомити гостей заходу з новинками сезону, «модою вулиць», розповісти про тренди в fashion-індустрії України.

Два дні: 22 і 23 грудня з 12:00 до 18:00 beauty-зона Boyko Beauty School – це особливість #KFD Kyiv, де макіяж і яскрава insta-photo зона від глянцю JOY подарують натхнення знайти найефектніший новорічний образ для кожної. Пропустити Karavan Fashion Days неможливо, сюди приходять за свіжим актуальним образом, особливо в пору новорічних свят і корпоративів.

22-23 грудня святкові і по-зимовому шикарні колекції на Karavan Fashion Days.

Телефон для заявок: +38 066 165 77 87

Коли: 22 і 23 грудня 12:00 до 18:00
Де: ТРЦ «Караван»

До зустрічі на зимовому Karavan Fashion Days!

Найяскравіші моменти свята, цікаві події та новини в телеграм-каналі @karavan_trc_kyiv, приєднуйся!

Pin It

Comments are closed.