Відбулося грандіозне відкриття нової арт-локації Lera Litvinova Gallery

Відбулося грандіозне відкриття нової арт-локації Lera Litvinova Gallery

14 грудня відбулося грандіозне відкриття нової арт-локації Lera Litvinova Gallery в житловому комплексі RYBALSKY в партнерстві з компанією SAGA DEVELOPMENT

Місія SAGA DEVELOPMENT – це створення сучасного і затишного життєвого простору, а художня галерея невід’ємний елемент такого простору.

Перший проект «Зона відгуку», який Lera Litvinova Gallery презентувала на новій локації, присвячений художньому дослідженню людської духовності і тим факторам, які її формують у кожного окремого індивідуума.

Леонора Янко, мистецтвознавець, арт-менеджер і директор Lera Litvinova Gallery зазначає: «Новий проект – це поєднання теоретичних значень з художніми в філософському розрізі. Ми з дитинства звикли розділяти речі на чорне і біле, гарне і погане, правильне і неправильне. Даний розділ базується на різних факторах, що впливають на нас протягом всього життя: власний досвід, соціальні інститути, політичні події, релігійне підгрунтя. В кінці календарного року «Зона відгуку» є своєрідним дослідженням взаємовідносин людей, реакцій на позитивну комунікацію, здатності індивідів бути відкритими в суспільстві».

Pin It

Comments are closed.