Виставка живопису Каті Дудник “Ми всі з дитинства”

Виставка живопису Каті Дудник “Ми всі з дитинства”

Запрошуємо Вас на виставку Каті Дудник “Ми всі з дитинства”, яка організована за підтримкою дитячого клубу “ZkidZ”!

Катя Дудник – відомий український художник, вона характеризує свій стиль як “казковий реалізм”. Казки в живопису – дивовижний і досить рідкісний жанр. У ньому працюють лише ті художники, які здатні віртуозно балансувати в своїй творчості на межі реальності і фантазії, що володіють умінням побачити в повсякденному житті сюжет для своїх творів. На картинах Каті не просто якісь вигадані персонажі, а реальні – це діти і внуки її друзів, вона сама, її сини… Всі ці герої і надихають її малювати. На численних виставках в Україні та за її межами, гості, показуючи на картини, говорили: «Це мій син, це моя дочка, це мій онук, а це моя внучка…» і вони дякували Каті за те, що вона пише такі чудові портрети, надаючи їм вигляд казкових персонажів, які призводять Вас в чарівний світ, зітканий зі снів, казок і віри в добро. Змушують згадувати дитячі ігри, мрії, побачити, що оточує нас по-іншому, крізь призму дитячої простоти і наївності, стати краще, людяніше – це світ в якому всім тепло і затишно…

Роботи художника неймовірно захоплюючі, тож ім`я Каті Дудник увійшло у «Єдиний художній рейтинг», в якому зазначені художники що формують світову художню спадщину!

Кажуть, що дитина живе в кожному з нас. Тому це чудова можливість розбудити в собі дитинство…

Не упустіть шанс стати щасливішими, поринувши у чарівний світ дитинства! Ласкаво просимо!

ВХІД НА ВИСТАВКУ БЕЗКОШТОВНИЙ!

Обов’язково приходьте з дітками і всією сім’єю, загляньте в Світ дитинства і пориньте в казковий реалізм Каті. Тільки для Вас, буде представлено багато нових робіт, яких Ви друзі ще не бачили. Будуть подаруночки і частування, музика і чудовий настрій! Також можна буде придбати сувенірну продукцію.

Офіційне відкриття виставки відбудеться 11.01.2019р. о 18:00.

Виставка працюватиме з 10:00 до 22:00, триватиме по 15.02.2019 року.

Дитячий клуб “ZkidZ” Київ. Рітейл Парк Петрівка – захоплюючий світ дивовижних розваг та атракціонів. Відпочивайте всією сім’єю в будь-який час та в будь-яку погоду. Клуб пропонує різноманітні ігрові зони та атракціони, що розраховані на відвідувачів різного віку; дитячий ресторан; інтерактивну кімнату з доповненою реальністю; батутну арену та лабіринт (вартість ігрової зони 150-200 грн.)

Дитячий клуб “ZkidZ” – Київ, проспект Степана Бандери, 15 Г, другий поверх, тел.: (099)277-37-82

З питань акредитації ЗМІ просимо писати на e-mail: dudnikmanagement@gmail.com

https://www.facebook.com/zkidz.kiev/
https://www.facebook.com/katyadudnik.official/
http://katyadudnik.gallery/

Партнери: Digital Sound – якісна технічна підтримка

Інформаційні партери:
TuT-Ua.com – Всеукраїнський інформаційно-розважальний портал;
Модний онлайн журнал – VTrendi.com.ua
UA:Радіо Промінь;
Best People Club

Pin It

Comments are closed.