В Україні відкриють незвичайний парк зимових розваг

В Україні відкриють незвичайний парк зимових розваг

Borjomi Fun Park, відкриття якого заплановано на 18 січня, покликаний надихнути людей весело, активно, а головне – різноманітно провести час на зимовому курорті. На території гірськолижного курорту Буковель зроблять 2 нові зони розваг: гірка з трекером швидкості і спуск з віражами. Це перший спільний проект “Боржомі” і Буковеля.

Перша зона – Borjomi Fun Park, знаходиться на трасі 8А. Вона розрахована на будь-який рівень катання і безпечна, як для дорослих так і для дітей.

«Траси типу Fun Slope, з різними віражами і тунелями, популярні серед райдерів, – розповідає представник бренду Оксана Панкіна, – поява такої зони – це можливість для любителів гірськолижного відпочинку урізноманітнити своє катання. У Borjomi Fun Park буде можливість проїхатися через тунель, відпрацювати мистецтво катання між прапорцями і покрутитися на штучних віражах!»

Другою фішкою розважальної зони стане Вorjomi Speed ​​Tracker. Під цю задумку переобладнали трасу 12Д, на якій встановили датчик відстеження швидкості. Спуститися можна буде як самостійно, так і змагаючись з другом. Швидкість кожного учасника перегонів буде вказана на спеціальному табло після фінішної межі. Крім цього, на гірці встановлена ​​камера, яка зробить фото під час спуску і ви відразу ж зможете поділитися ним і результатом гонки в соціальних мережах. А ще в турнірній таблиці на сайті active.borjomi.com можна буде перевірити, хто швидше за всіх подолав спуск в зазначений період часу.

«Це наш перший спільний проект з “Боржомі”, – розповідає представник курорту Буковель Володимир Юзюк. – Ми раді брати участь в створенні такого парку розваг на території нашого курорту. Адже сімейний відпочинок і веселі вихідні з друзями – це саме те, за чим до нас приїжджають. А дві нові зони для катання урізноманітнять ці розваги і допоможуть гостям запам’ятати такий відпочинок надовго».

Відвідати парк розваг і позмагатися з друзями в швидкості спуску можна буде до середини квітня.

Pin It

Comments are closed.