Дизайнерська свічна “Живий вогонь”


Компанія “Живий вогонь” створена зовсім недавно, працює поки що в межах інтернет-магазину @svechi.ua. Дизайнерська свічна продукція представлена в різних напрямках та техніках виконання. Це свічний дизайн в техніці акваграфії (мармуровий розпис водою), еко-свічки з сухофруктами памаранчу, лимону, яблука, вишні, інжиру доповнені спеціями кориці, бад’яну, гвоздики, чорного перцю, духм’ яного перцю, кардамону (лінійка “зелений чай”, “глінтвейн”, ажурні свічки, свічки вилиті в бетон, та новинка-вилитів гіпс, гравіровані свічки(атласні), кам’яні основи(мармур, малахіт в різних кольорових варіаціях), гра температур(нерівні текстурові поверхні),льодяникові свічки, декупажа різних образів, кавова лінія та багато інших дизайнів.Всі свічки виконуються з високоочищеного парафіну П-2,під замовлення можливий вилив з бджолиного воску. Працюють з дизайнами особистих інтер’єрів, підбір кольору та дизайну свічкових наборів під камінні кімнати, кухні, ванні кімнати, терасні столи та інше за бажанням замовника. Побажання та індивідуальний підхід до кожного замовника.

Наші кореспонденти поспілкувалися з директором компанії Людмилою Ілліною та дізнались усі секрети успіху її бізнесу.

Людмила, розкажіть будь-ласка, чому ви вирішили займатись саме такою справою?

-Я взагалі раніше навіть не замислювалась над бізнесом такого роду. Ідея прийшла спонтанно з хобі, яке виникло також спонтанно навіть без розуму подальшого бізнесу. Все почалось в недалекому 2018. Йшов ремонт нової квартири, дизайн я вирішила створити сама, при цьому відвідавшитисячи дизайнерских сайтів, враховувалось все… І ось в одного блогера на сайті я побачила мармурові свічки, які там були, як запрошення на ДР, вони в наш дизайн так вписувались, що потрібні були мені ось тут і зараз… Грошей на них на той час мені бракувало… Що робити? Йти до мети самій, хоча я не уявляла як… ну дуууже вони мені сподобались…

З чого ви вирішили почати? Які труднощі були на старті кар’єри?

-А починалось все так… Я збираю угарки по всій хаті і вперед до мрії!!! Мені потрібен був чорний колір свічки(гугл в поміч) купіть восковий крем для взуття купила… не то… Перша свічка-то жах!Зрозуміла, що потрібні барвники, форма, але як зробити мармур?З того все і почалось. Потім перша,друга,п’ята.Почала виставляти в особистих сторінках, і тут неочікувано стала отримувати замовлення!На даний момент, вивчаю свою справу, техніки виконання, де яки створила вже сама, намагаюсь постійно розвиватись. Для мене це таїнство!!!

У вас дуже різноманітний та неповторний дизайн кожної свічки, звідки ви черпаєте ідеї для своїх творінь?

-Я з родини художників радянських часів, самоучок з обох боків, мами та батька. Десь генетично в мене закладено щось творче. З дитинства я гарно малювала, креслила і танцювала в балетній трупі… Але мріяла стати чемпіонкою по фігурному катаню, батьки були проти.. Економіст за вищою освітою, не отримую задоволення від отриманої професії, я творча людина… Писала картини, яких не багато. Дизайн свічок створюю сама з власної фантазії-це творчій політ!Якщо це замовлення,то звичайно враховуються всі побажання замовника і пропонується дизайн саме під його параметри.Іноді замовлення бувають такі неочикувані!!!

Нашим читачам було б дуже цікаво дізнатись, як проходить процес створення Ваших шедеврів.

-Створення того чи іншого свічного дизайну та втілення його “в життя” може займати від суток до тиждня,а то і довше.Все залежить від дизайну,складності виконання,наявності матеріалів для втілення задумки,кількості свічок тощо.З тих самих параметрів формується і цінова політика.Якщо це звичайні свічки стандартної форми без будь-яких доповнень,просто колір та аромат,зрозуміло це не займе багато часу,тут виконання буде залежать від часу для застигання та обробку свічок і їх кількості,але якщо це свічки в бетон,гіпс,з сухофруктами,кам”яні структури,зістарення-тут потрібно набагато більше часу,тому що виконання відбувається в декілька етапів.Наприклад свічки в бетон або гіпс-виливається бетонна або гіпсова основа,враховується край бетона абогіпсу(рваний,прямий,зрізаний під нахил),їй потрібно застигнути 10-16 годин,потім в цю основу вливається парафінова суміш,тут також є багато різних технік від звичайного глянцевого заливу до різних текстурних поверхонь.Виконання такої свічки або набору затягується від 3 днів в залежності знову ж таки від кількості свічок в замовленні.Гравіровані свічки спочатку виливаються в стандартні форми,гравіровка здійснюється в ручну спеціальною щіткою,потім вкривається спеціальною перламутровою емалью,що надає свічці “атласного переливу”.Свічки з сухофруктами також трудомісткі,тут заливається основа з сухофруктами,після застигання якої вливається основна маса,також застигає,після чого обпалюється спеціальним феном декілька разів,щоб створити фактурні скибки сухофруктів,спецій або кави,також в таку свічку можно добавляти декупаж.

Pin It

Comments are closed.