Прем’єра пісні LANA TIGRANA – “Не відпускай”

 

15 січня відбулася прем’єра пісні  LANA TIGRANA“Не відпускай”. Редакція модного онлайн журналу VTrendi.com.ua вирішила отримати додаткову інформацію про що ця пісня у самої співачки східного репертуару.

ДОБРИЙ ДЕНЬ LANA, ВІТАЄМО ВАС З ПРЕМ’ЄРОЮ ПІСНІ, РОЗКАЖІТЬ НАМ БІЛЬШ ДОКЛАДНО ПРО ЩО ВОНА, І ХТО АВТОР?

Всім привіт. Автор пісні я, як і у всіх своїх попередніх піснях, музика написана спільно з нашим улюбленим звукорежисером Roman Nero, який так само пише таким відомим артистам як MARUV, Євгенія Власова, та ін.  Пісня написана на індійський лад, вона про почуття жінки до чоловіка, танцювальна, драйвова, святкова.

ВИ ВЖЕ ЗАКРІПИЛИ СВІЙ СТАТУС СХІДНОЇ ПРИНЦЕСИ,  ЯК ЩЕ БУДИТЕ ДИВУВАТИ ПУБЛІКУ?

Як всім відомо я з 2018 року почала сольну кар’єру, за цей період випустила  5 пісень в маси, це вже шоста. У моїх планах розвиватися в декількох галузях одночасно, зараз не буду багатослівною, але плани істинно грандіозні.

СКАЖІТЬ LANA, КОЛИ ЧЕКАТИ ВАШ ПЕРШИЙ АЛЬБОМ?

Ми плануємо випустити 10 пісень, з 11-ю піснею відразу вийде і альбом, йому вже є назва – “Танець живота” , тут не важко здогадатися чому саме так я назвала його.

ВИ ВЖЕ ДОСИТЬ ПОПУЛЯРНІ, ВАС МОЖНА ПОЧУТИ ПО РАДІО, І ПОБАЧИТИ КЛІПИ НА TV, ЗАВДЯКИ ЧОМУ ТАКИЙ ПРИГОЛОМШЛИВИЙ УСПІХ?

Я вірю в те, що я роблю, поруч зі мною прекрасна команда, а це половина успіху.

LANA, МИ ДІЗНАЛИСЯ, ЩО ВИ ЩЕ СТАЛИ ОФІЦІЙНИМ ПРЕДСТАВНИКОМ AZERBAIJAN FASHION WEEK В УКРАЇНІ, ВИ МОЖЕТЕ НАМ ЩОСЬ ПРО ЦЕ РОЗПОВІСТИ?

Так звісно. Восени ми уклали договір з Президентом AFW в Баку, так як я вже багато років працюю з дітьми, то це ще один крок на шляху до розвитку. Ми розвиваємо моду в Україні, і хочемо, щоб наші дизайнери демонстрували своє творіння в  одній з найбагатших країн  Близького Сходу-Азербайджан. Моя місія приводити туди наших талановитих дизайнерів, і не менш талановитих моделей для участі в показах від світових брендів.

LANA, МИ ТАК САМО ЗНАЄМО, ЩО ВИ РОЗВИВАЄТЕ ЦЕНТР СХІДНОЇ КУЛЬТУРИ В УКРАЇНІ, ЩО ПІД ЦИМ МАЄТЬСЯ НА УВАЗІ?

Абсолютно вірно. Це школа східного танцю, дизайнерські східні вбрання які я шию для майбутніх і справжніх чемпіонів, фестивалі, концерти, Fashion-ShoW в східному стилі, і звичайно ж співпраця з східними країнами.

ДЯКУЄМО ЛАНОЧКА ЗА ЦІКАВЕ ІНТЕРВ’Ю З ВАМИ, ВИ НЕЙМОВІРНА ДІВЧИНА, АРТИСТ, І ЩО НЕМАЛО ВАЖЛИВО – ОСОБИСТІСТЬ.

І Вам дякуємо за увагу, до швидких зустрічей.

Pin It

Comments are closed.