Репортаж з дискотеки 80-х

Репортаж з дискотеки 80-х
1 березня у Палаці Спорту пройшов грандіозний фестиваль “Дискотека 80”. На сцені зібралися кращі з кращіх представників жанру диско: Fancy, Sandra, Ottawan і Thomas Anders! У цей вечір люди приїхали з усіх куточків нашої країни, щоб почути пісні своєї молодості, дитинства та насолодитися виступом улюблених артистів. Я з нетерпінням чекав цього концерту і за традицією, підготував невеликий огляд.

Концерт вийшов дійсно грандіозним і масштабним. Ми почули велику кількість пісень від кожного виконавця, серед яких були всі ті, які так жадали почути глядачі. Концерт відкрив епатажний Fancy і виконав свої кращі хіти, серед яких звичайно ж були Flames Of Love і Slice Me Nice. Йому вдалося розігріти зал буквально з першої пісні і налаштувати на чарівну атмосферу дискотеки 80.

Другою виступала група Ottawan. Я завжди дуже любив їх пісні, але живий виступ принес незабутні враження. Соліст групи Жан-Батист Патрік немов саме втілення харизми та драйву. Він буквально випромінював добро, посмішки і позитив. А кількість повітряних поцілунків, які Пат відправив до залу, здатне було наповнити любов’ю усіх навколо. Весь виступ групи Ottawan неможливо було встояти від бажання танцювати, настільки енергійно і запально звучали їхні пісні. Під пісню Hands Up весь зал дружно підняв руки і підспівував щосили, а D.I.S.C.O прозвучала зовсім як гімн цілій епосі дискотеки 80. Родзинкою виступу стало виконання декількох пісень на прекрасній французькый мові, одна з яких дуже популярна – Aicha. Дійсно багатогранна і талановита група, яка зробила виступ дуже свіжим і оригінальним.

Сандра виступила третьою і подарувала глядачам виконання своїх кращих пісень, найвідоміша з яких, мабуть Maria Magdalena. Її виступ був пронизаний особливою романтикою і мимоволі наштовхував на різні піднесені думки.

І нарешті на сцені з’явився він. Артист, якого можна заслужено назвати королем стилю диско – Томас Андерс. Не секрет, що він був найбажанішим гостем на цій сцені. З перших секунд появи Томаса, зал просто заревів від захвату і не міг заспокоїтися до самого кінця концерту. Неймовірно стильний, вишуканий джентльмен, який підкорює серця вже більше 40 років. З роками він абсолютно не втратив своєї чарівності і харизматичності і все так же здатний полонити зал своїм голосом. Кращі пісні групи Modern Talking прозвучали на цій сцені. Особливо романтично виглядало виконання деяких пісень під акустичну гітару, в красивій грі світла і тіней. Звичайно ж ми почули знамениті You’re My Heart You’re My Soul, Brother Louie, Geronimo’s Cadillac і багато інших хітів. Артист викладався по повній і в кожному його русі, жесті було видно велику повагу до залу. Я був неймовірно щасливий почути живий виступ цього артиста і навіть зараз мене переповнюють емоції радості, які складно передати словами.

Всіх чекав особливий сюрприз – 1 березня це день народження Томаса Андерса і всім глядачам випала приголомшлива можливість заспівати Happy Birthday To You для легендарного виконавця. Томас настільки розчулився, що здається, навіть змахнув сльозу радості.

Підводячи підсумки, хочеться перефразувати Ернеста Хемінгуея і сказати, що концерти це свята, які завжди з тобою! Адже приємні емоції після таких грандіозних концертів залишаються з вами дуже довго. Концерт був шикарний в усіх сферах – чітка організація, найчистіший звук і приголомшливий підбір артистів.

Pin It

Comments are closed.