Бренд SOLH представив весняну колекцію

Весняна колекція бренду SOLH

Простий і зрозумілий кожному крій завжди присутній в колекціях SOLH. Не стала винятком і нова весняна лінійка. Бренд зробив ставку на натуральні відтінки і нову тканину, яка точно здивує і подарує найприємніші відчуття з настанням весняного тепла.

Особливе місце займають вироби з інноваційного матеріалу TENCEL®. Він виготовлений з деревини австралійського евкаліпта і володіє дуже важливими якостями: антибактеріальною, що дихає, приємний до тіла, практично не мнеться. Також був використаний льон, трикотаж і тонка шерсть. SOLH намагається уникати використання синтетичних матеріалів, особливо в весняно-літніх колекціях, роблячи ставку на легкі тканини.

Кожен колір в лінійці об’єднує кілька виробів, які, при бажанні, легко можна поєднувати в один стильний образ. Гамма складається з відтінків синього, зеленого, бежевого і сірого. Також є вкраплення яскравої фуксії – вона здатна кардинально змінити будь-який лук. У новому сезоні актуальними будуть натуральні і пастельні відтінки, які витіснили насичені і яскраві фарби зимових луків. Пудрові брючні костюми, молочного відтінку пальто і небесно-блакитні трикотажні комплекти – ось, що буде необхідним кожній дівчині цієї весни.

Раніше, дизайнер бренду Олена Хашим, вже презентувала цю колекцію на подіумі ASC в рамках New York Fashion Week. Американська аудиторія сприйняла бренд з великою цікавістю і колекцію вже запропонували представити в шоурумі для баєрів на Бродвеї.

Pin It

Comments are closed.