Заміж з Андре Таном: Дизайнер представив колекцію весільних суконь

Заміж з Андре Таном: Дизайнер представив колекцію весільних суконь

Український дизайнер Андре Тан вперше за двадцять років своєї творчості представив колекцію весільних суконь спільно з дизайнером Іриною Котапскою. Натхненням для створення двадцяти семи розкішних суконь став Париж. Не дарма його називають столицею моди, містом любові і романтики: цим настроєм від і до просякнута перша весільна колекція дизайнера. Старовинні вулиці, елегантна архітектура, вишукана атмосфера – все це відбилося на силуетах і декорі кожної сукні.

Кожна з двадцяти семи суконь носить назву пов’язану з Парижем. Арки вулиці Ріволі, ахітектури замків Версаль і Фонтенбло, розкішні бутіки Фобур Сент-Оноре, арт-галереї Сен-Жермен – за довгі роки своєї кар’єри дизайнер вивчив всі куточки цього дивовижного міста. Кожна сукня – це окрема історія, з якою пов’язані мрії і спогади. Перш ніж обрати свою особливу сукню Андре Тан радить ознайомитися з його описом і обрати ту, що ближча за духом.

Поряд з пишними силуетами виділяються нарочито мінімалістичні і елегантні, в колекції навіть є брючний костюм, що дає можливість кожній обрати образ відповідно до своїх уподобань. Основними кольорами колекції є класичний білий і молочний, а так само трендовий в цьому сезоні Nude. Деякі сукні вручну розшиті кристалами, інші прикрашені хитромудрою вишивкою, а безумовними хітами колекції можна назвати сукні з асиметричною спідницею.

«Для презентації цієї колекції я вибрав чотирьох героїнь, абсолютно різних за темпераментом і стилем: актрису, ведучу – Анну Буткевич, співачку – Злату Огневич, телеведучу – Іванну Онуфрійчук і блогера – Тетяну Парфільеву. Всі вони по-своєму уособлюють «дівчину в моєму стилі, стилі-Андре Тан. Адже за кожною ідеальною сукнею приховується особлива жінка », – прокоментував дизайнер.

Pin It

Comments are closed.