Відома актриса Веста Сенная і її чоловік Вадим розкажуть Андрію Малахову про власне розлучення

Відома актриса Веста Сенная і її чоловік Вадим розкажуть Андрію Малахову про власне розлучення

2018 рік відзначився величезною кількістю розлучень, як серед простих громадян нашої країни, так і серед зіркових, відомих і багатих особистостей. Актриса Веста Сенная також здивувала нас подіями в особистому житті, адже заради коханого чоловіка і облаштування домашнього вогнища дівчина кинула дуже успішну кар’єру топ-моделі, роботу на телебаченні, розірвала контракт з відомою студією звукозапису, переїхавши в іншу країну.

Веста, будемо відвертими. Спочатку ми вирішили, що це – просто піар. Ще зовсім нещодавно ми знаходили в пресі яскраві історії Вашої любові і щасливого сімейного життя. Невже все закінчилося?
Я вкрай не хотіла виносити все це на публіку, але ситуація мене змусила погодитися дати інтерв’ю на цю тему. Розлучення. Для багатьох звучить, як вирок, але для мене це стало порятунком від домашньої тиранії, нескінченних обманів мого колишнього чоловіка і його зради.

Це розлучення, відповідно і шлюб, не перший у мого чоловіка. Його минулі дружини не витримували і роки в законному шлюбі з ним. Наш шлюб існував кілька років, і здебільшого, на моїй жіночій мудрості, але я втомилася протягом усіх цих років смиренно терпіти і посміхатися, дивлячись на нічні дзвінки його колег жіночої статі і те, як він відправляє їм свої фотографії в одному рушнику, доводячи мені, що це нормально. Втомилася від того, що при виборі провести час із сім’єю або зайнятися собою, він, як істинний нарцис, обирає походи в салони краси на манікюр, педикюр і корекцію брів (я розумію це сучасний світ, але погодьтеся, дивні цінності для дорослого чоловіка).

Втомилася чекати його пізніми вечорами одна вдома, втомилася від повідомлень на мій номер від його “подруг” (як вони самі себе називають). Якась Олена В. з славного міста Санкт-Петербург стала останньою краплею, заявивши мені, що вона “може вплинути на наші відносини в родині і на думку мого чоловіка”.

 

Раз вже так склалося, що рішення в моїй родині приймають жінки, яких я не знаю, адже мені ніхто ніколи їх навіть не представляв, то, напевно, настав час виходити з цієї “сім’ї”, адже у самого чоловіка часу через подруг завжди було мало на сім’ю і близьких.

Навіть приїзд його батьків не заважав, а може навіть сприяв тому, щоб він прохолоджувався в ресторанах Москви, або в Кафе на Нагатінський проїзді у дворі будинку черговий “подруги” Катерини … А в цей час я займалася прийомом його батьків, їх комфортним перебуванням у нас, та й взагалі, звичайно, мене ніколи не обтяжували роботи по дому, турбота про ближніх, домашнє вогнище і навіть вставати за годину до того, як прокидається чоловік, щоб догодити і приготувати свіжий сніданок, зібрати і провести його на роботу ..

Ви намагалися зберегти сім’ю?
Так звісно. Іноді я, а іноді він – боролися за нас … Але у нас різні погляди на сімейні цінності, тому рано чи пізно все прийшло б до кінця.
Мене так виховали мої батьки, які особистим прикладом показали, що можна перемогти всі негаразди, якщо підтримувати один одного, цінувати, поважати і розділяти свої обов’язки в сім’ї. Але проблема в тому, що мого чоловіка виховували інакше, у них заведено битися, сваритися, матюкатися, використовувати слабкості проти близького, простіше кажучи – кожен сам за себе. Робити підлоти по відношенню до близької людини – вважається нормою в їхній родині.

Невже, Ви не бачили відразу, яку людину вибрали?
Я знала, що це за людина з самого початку, він сам попереджав мене, але обіцяв, що у нас все буде інакше і він хоче по-іншому, оскільки любить мене, дуже боїться втратити і хоче, щоб наша з ним сім’я була міцною, люблячою, в якій ми подаруємо світу багато діток. Приємно ж слухати таке від коханого чоловіка? Хоча заміж я все одно не поспішала за цю людину і навіть кілька разів повертала обручку. Але звичайно ж, я любила і поважала чоловіка і тому сліпо вірила в усі його обіцянки. Варто враховувати ще той факт, що спершу він справляв враження відповідального і інтелігентної людини, це тільки потім я дізналася, як помилилася і на які підлі вчинки він здатний. Про цей психотип добре розповідають психологи:

І ви все ж погодилися на заміжжя?
Так. Ми створили сім’ю, купили пентхаус з великими вікнами і світлими кімнатами, щоб діткам, про яких ми мріяли, вистачало місця; я займалася облаштуванням будинку і слухала від коханого чоловіка зізнання в коханні, як він шукав і чекав мене все життя. З боку все виглядало, як сімейна ідилія, але при цьому під столом він строчив смс колишнім дружинам і дівчатам, яких він потім привозив в наш будинок з валізою на тиждень, перед цим створивши обставини, при яких я була змушена залишати наш будинок … тільки в цей момент я почала розуміти, про що говорили його друзі, що він у вічному пошуку.

Як далося Вам рішення про розлучення?
З такою людиною стабільності не буде і терпіти це довго я не змогла, хоча і давала шанси; я задумалася про розлучення. Звичайно ж кожна розмова про це закінчувався його новими обіцянками і брехнею, як він зміниться. Поки не довелося розірвати шлюб за допомогою суду. Ніколи б не подумала, що в стіни суду мене приведе моя близька людина, якій я довіряла, любила і була віддана. Мало того, що від його кримінальних союзників почали надходити погрози, які змусили мене надати всій цій історії розголосу, так ще і в суді мій колишній чоловік розкрився для мене ще більш яскраво, про це можна говорити нескінченно, мені навіть соромно це озвучувати, так як це все таки чоловік, якого я коли-то обрала.

Ви вступили в шлюб вже давно відомою зіркою, бізнес-леді, телеведуча, селебріті … Невже у чоловіка не було бажання допомогти вам розвиватися?

Все, що в цих відносинах мені дав чоловік – це ситуації, в яких я була змушена шукати сили вирішувати свої проблеми самостійно. Так мені нічого і не було потрібно від нього (у мене і так все є), а йому це і було завжди зручно. Тільки от коли він посадив мене вдома і, м’яко кажучи, не вітав мої пориви чимось займатися, ось тут і почалися нові питання: колишній чоловік був скупий настільки, що не міг виділити коштів на покупку сковороди для того, щоб готувати йому млинці до сніданку. А про подарунки до свят мені було заборонено навіть мріяти, при цьому завжди з приводу і без. я намагалася влаштовувати йому приємні сюрпризи і дарувати подарунки, огортала турботою і любов’ю … Йому до душі, коли жінка сама забезпечує себе, але він дуже швидко знайде спосіб зробити дівчину повністю залежною від нього, щоб мати можливість для маніпуляцій… Іноді за допомогою таких жінок він прокладає собі шлях в кар’єрі, за що окреме спасибі деякій Марії з ради директорів великої компанії. Не випадково ж, його сестра порівнювала його з головним героєм у фільмі “Одруження Бальзамінова”. Я присвятила себе всю сім’ї і не шкодую про це навіть зараз. Але ці удари в моїй долі не повинні впливати на моє ставлення до життя, миру і людям. Головне не втрачати віру!
В любов і добро. Життя, не дивлячись ні на які труднощі дивна і прекрасна. Вмійте відмовлятися від людей, які не несуть нічого доброго в ваше життя. Ні емоцій, ні підтримки, ні стабільності …

Які стосунки з чоловіком на зараз?
Це перша людина в моєму житті, з яким я б не хотіла зберігати навіть дружніх відносин, оскільки ця людина дружить тільки з тими, хто йому може бути корисний. До того ж не можу згадати жодного друга і навіть колеги, про який би він не став зневажати за спиною. З певного періоду я стала більш вибіркова в колі спілкування, уникаючи нарцисів і егоїстів, і закликаю всіх дівчат не падати до рівня виховання молодої людини, навіть якщо він їм симпатичний, закохуватися не в слова, а в відношення до вас, і цінувати в чоловіку відповідальність , правильні цінності і турботу. У світі повно прекрасних чоловіків, які вміють цінувати хороше і щире ставлення до себе, любити і захоплюватися жінкою, а не собою …

З яким у відносинах Ви будете разом розвиватися, вдосконалюватися і прагнути робити один одного щасливими.

Впевнені, що найзавзятіші папарацци вже полюють за цією історією? Чи плануєте Ви взяти їх запрошення і піти на різні шоу?
Я думаю над цим. Поки не впевнена, що хочу виставляти цю історію напоказ. Але все можливо.

Веста, спасибі що поділилися з нами. Ми бажаємо Вам, щоб у Вашому житті з’явився справжній чоловік, з яким Ви будете щасливі.

 

Pin It

Comments are closed.