Наталія Карук презентувала нову колекцію “Рідненька”

Наталія Карук презентувала нову колекцію “Рідненька”

26 березня, в День свого народження, відомий столичний дизайнер Наталія Карук презентувала свою нову капсульну колекцію “Рідненька”.

Цю колекцію дизайнер присвятила своїй рідній сестрі, саме тому і обрала таку назву.

“Для мене це не просто. Мені пощастило, я з’явилася на цей білий світ і тут мене вже чекала сестра. Я одна з багатьох людей, жінка, маю рідну сестру і мене зрозуміють мільйони жінок! Так склалося історично, що ми живемо на величезній відстані і мені її дуже не вистачає в моїх буднях. В цю колекцію я вклала глибоке почуття, але в той же час і велику різницю, усе це в одній сукні! Я давно планувала це зробити – чорне та біле, так далеко, але так багато спільного і рідного… Вона в Москві, а я в Києві. Але ми любимо. І ця колекція – як доказ любові” – поділилася Наталія Карук.

Окрім показу нової колекції на гостей заходу також чекала насичена шоу-програма.

Відбулися виступи артистів: Ольга Василюк, Ксанті, XENA, Естер, Галина Солодка, Oleh K-Dallas, Віліна Баязітова, музичний сюрприз від поетеси Діани Гольде та Alexey Akkerman.

Наприкінці вечірки були розіграні цінні подарунки, такі як: подарункові сертифікати від Наталії Карук, сертифікат номіналом 1000 грн. на картину від MURZA Art, сертифікати від студії стилю та краси Bzone, сертифікати від Ірини Жемчугової та інші.

Ведучими вечора виступили: білорусько-українська співачка XENA та юна модель і блогер Єлизавета Рудика.

Інформаційні партнери заходу: Модний онлайн журнал VTrendi.com.ua, Всеукраїнський інформаційно-розважальний портал TuT-Ua.com, № 1 блог-журнал України про цікавих людей та цікаві події Lucky Ukraine, глянцевий журнал NOVA, журнал O’Ukraina, портал Eurostar, Vip People Club.

Pin It

Comments are closed.