Гітарист Flame отримав звання заслуженого артиста України

Гітарист Flame отримав звання заслуженого артиста України

Вогненні ритми, мелодії під які неможливо встояти, красиві гітарні пасажі, неповторний і унікальний стиль виконання гітарної музики “Flame Style” … саме він, запальний і харизматичний музикант, – Гітарист Flame – артист, який створив свою манеру виконання в інструментальному жанрі, показавши свою гітарну музику для широкої аудиторії на великих концертах. Немає вокальних фраз, немає пісні, але є драйв, контакт з глядачем, чарівні мелодії і гітарні ритми, музика, яка заворожує і піднімає настрій. Це не могло не залишити слід в серцях слухачів. І ось нещодавно, на одному з міжнародних фестивалів, від імені Асоціації діячів естрадного мистецтва України, музиканту було присвоєно почесне звання – Заслужений артист естрадного мистецтва України.

Flame: Друзі, я радий, що мою творчість оцінили і з’явився глядач, який хоче слухати ці красиві мелодії, так як моя гітарна музика завжди несла величезний заряд емоцій і драйву.

Асоціація діячів естрадного мистецтва України, в якій я перебуваю, побачила потенціал в моїй творчості присудивши це почесне звання. Я дуже вдячний людям, які хочуть слухати і почути в моїй музиці щось незвичайне, неординарне, хочуть бачити класне, драйвовий гітарне шоу.

Безліч концертів, випуск нових музичних синглів, зйомка відеокліпів – це дає мені заряд для контакту з глядачем, хочеться дивувати і вигадувати нові цікаві ідеї. А найголовніше – це спілкування з публікою через мелодію, ритми, гітарний драйв …

Друзі, дякую, і як завжди зустрінемося на концертах!

www.flame.net.ua

Pin It

Comments are closed.