Олександр Пономарьов, Ольга Сумська, Злата Огневич, Оля Цибульська та інші нагородять талановитих дітей-сиріт на фестивалі «Щасливі Долоні»

Олександр Пономарьов, Ольга Сумська, Злата Огневич, Оля Цибульська та інші нагородять талановитих дітей-сиріт на фестивалі «Щасливі Долоні»

Що: Церемонія нагородження XIII Міжнародного
конкурсу-фестивалю «Щасливі Долоні» талановитих дітей-сиріт
Де: Національна Опера України, вул. Володимирська, 50
Коли: 23, квiтня, 18:00

У вівторок, 23 квітня, в Національній Опері України відбудеться фінал і церемонія нагородження XIII Міжнародного конкурсу-фестивалю «Щасливі Долоні» талановитих дітей-сиріт.

У цей день найталановитіші діти-сироти з усієї України будуть нагороджені за успіхи в творчості, освіті та спорті. Вручать нагороди та виступлять на сцені Злата Огневич, Олександр Пономарьов, Оля Цибульська, Анна Трінчер, Аїда Ніколайчук, Влад Ситник, Олександр Злотник, Інна Осипенко-Радомська та інші.

Гостями заходу стануть українські селебріті, бізнесмени, меценати, спортсмени, політики і дипломати.

«У кожному дитячому серці є місце для вашої любові. Увага і підтримка талановитих сиріт здатна розкрити справжній потенціал дітей з нелегкою долею і допомогти їм жити з вірою в себе, – ділиться засновник конкурсу-фестивалю «Щасливі Долоні» Олена Піддубна.

– На благодійні кошти фонду «Щасливі Долоні» діти відправляться до Праги на екскурсію і виступ скрипаля DAVID GARRETT, на відпочинок до Болгарії, на навчання англійської мови в Великобританію, на екскурсію до Львова і на оздоровлення в табір «Занки» в Угорщині».

Щорічно у фестивалі беруть участь понад 600 дітей у віці від 12 до 16 років з усіх регіонів України, відібраних на конкурсній основі Міністерством соціальної політики в напрямках «Освіта», «Культура», «Спорт».

Команда фестивалю працює з дітьми-учасниками протягом усього року – проводить навчальні курси та надихаючі зустрічі з успішними людьми. За всю історію проекту свої майстер-класи проводили відомі актори, спортсмени, продюсери, діячі науки і культури: Олександр Пономарьов, Руслана Писанка, Олександр Педан, Ольга Сумська, Сергій Гармаш, Оксана Байрак, Римма Зюбіна, Яна Клочкова, Денис Силантьєв, Олександр Заваров , Євген Хмара, Оля Полякова, Іван Дорн, TARABAROVA, MONATIK, Потап і Настя Каменських, Олександр Усик, Василь Вірастюк та багато інших.

«Хресною мамою» благодійних проектів «Щасливі Долоні» стала відомий меценат, громадський діяч і президент групи компаній «Петрус» Людмила Русаліна, яка усі 13 років є надійним другом фестивалю для дітей-сиріт. Генеральними партнером заходу виступила будівельна корпорація «Укрбуд».

ПРО ПРОЕКТ:
Щорічний Міжнародний конкурс-фестиваль «Щасливі Долоні» талановитих дітей-сиріт був заснований Оленою Поддубною в 2005 році. Це кращий соціальний проект України 2013 року, занесений в Книгу рекордів України, як найбільше рукостискання дітей (14 тисяч долоньок). За 13 років благодійний проект допоміг розкрити таланти і здійснити мрії більше 10 500 дітей-сиріт з усіх куточків України. Учасники фестивалю – діти з 18 країн світу – Молдови, Казахстану, Індії, Єгипту, Кенії, Пакистану, Сьєрра-Леоне, Білорусі, Англії, США, Франції, Голландії, Бельгії, Польщі, Латвії, Швейцарії і Швеції та інших.

Місія проекту: створення кращих умов для успішної адаптації в суспільстві дітей з нелегкою долею, розвиток здібностей і талантів, а також допомога у визначенні життєвих пріоритетів.

Pin It

Comments are closed.