Святослав Батов: Акція “Дякую, Петре” – своєрідна терапія для українського суспільства

Святослав Батов: Акція

Редакція Всеукраїнського інформаційно-розважального порталу TuT-Ua.com не перестає тримати руку на пульсі і розповідати про важливі та цікаві події країни, світу, а також дізнаватися думки видатних особистостей. Не так давно після другого туру президентських виборів у Києві відбулася маштабна акція “Дякую, Петре”, організатором якої виступив Святослав Батов. Журналіст TuT-Ua.com поспілкувалася з активістом та дізналася як йому вдалося організувати таку багатолюдну акцію у такий короткий термін, погляди стосовно реформ в Україні та плани на політичну кар’єру.

Як вдалося організувати таку маштабну акцію у такий короткий термін?

Останні декілька років я професійно працюю з соціальними мережами і знаю інструменти, як можна швидко поширити інформацію у фейсбуці та інших соцмережах. Сама ідея організувати акцію виникнула абсолютно випадково – мені написала моя знайома журналістка, до речі одного з опозиційних до адміністрації Президента телеканалів, вона до нього абсолютно прихильно ставиться  і запропонувала в той самий день, в який відбулися вибори, приїхати до Адміністрації з якимись плакатами, зібрати друзів і провести таку акцію, щоб підтримати Президента в такий спосіб. Я відповів, що сьогодні вже напевно не варто, оскільки усі втомилися і роз’їхалися, але я спробую на завтра рганізувати акцію та  зібрати декілька десятків людей. Однак як виявилося до події на фейсбуці долучилося не декілька десятків, а декілька тисяч людей і ці люди прийшли на акцію.

Тобто можна сказати, що успіх акції у вмінні працювати з соціальними мережами?

Ні, я думаю що успіх акції – саме завдяки П. Порошенку, оскільки можна рекламувати і долучати до події скільки завгодно людей, але якщо їм не цікаво – вони не реагуватимуть.

А П. Порошенко в курсі, що Ви є організатором акції?

Ми не знайомі особисто і під час акції не спілкувалися. За годину десь до акції мені написав один з працівників штабу П. Порошека і запитав, що це за акція та скільки буде осіб. На що я відповів, що очікується багато людей. Він мені сказав, якщо Вас буде багато, тоді я домовлюся з охороною щоб Вам відкрили ворота.

Після акції цей самий чоловік написав мені, що Петро Олексійович був дуже розчулений і здивований цією подією і це підбадьорило його працювати далі.

Думаю ця акція мала терапевтичну дію і на самих виборців, які занепали духом, після результатів виборів, але побачивши таку велику підтримку, що їх таких багато, це додало їм наснаги, далі боротися за Україну.

Що загалом думаєте про вибори?

Думаю, найголовніше, що вони відбулися і відбулися демократично, не залежно від результатів.

Порошенко розпочав чимало реформ, як думаєте Ви, новообраний Президент Зеленський продовжить ці реформи?

Я думаю, що можуть бути намагання Зеленського та його команди переглянути деякі реформи та змінити їх суть, але я дуже сподіваюся, що основний курс реформ, такий як рух до ЄС, вступ до НАТО не зазнає змін.

Щодо заяв стосовно медичної реформи, думаю її не зможуь зупинити і вона продовжить свій розвиток.

Чи плануєте Ви приймати участь у парламентських виборах?

Я не є членом партії БПП, зараз у соцмережах лунають заклики до створення нової політичної сили, однак сам я сповідую більш республіканські політичні погляди, якщо ж ця партія буде не соціалістичною, не комуністичною, тоді цілком можливо, що я розглядатиму варіант долучитися до цього руху.

Думаю, що Україні на даний момент потрібна сильна національно-демократична патріотична партія, на сьогоднішній день ця ніша абсолютно порожня.

Які на Вашу думку прогнози парламентських виборів?

Якісь прогнози на сьогоднішній день давати дуже складно, оскільки, ще не відомо хто точно прийматиме участь у виборах. Думаю, що у парламенті буде значно більше фракцій ніж зараз. Думаю пройдуть: Батьківщина, Самопоміч, партія Вакарчука, Опозиційний блок, можливо навіть двома колонами, БПП.

Думаю що прийняття закону про мову і подібних інших законів, які є фундаментальними для країни зараз дуже важливі, тому що вірогідність їх прийняття у наступному парламенті буде мати менше шансів, саме через велику кількість фракцій у ВР.

Партія Зеленського має шанси на успіх у парламентських виборах?

Думаю, що матиме значно менший успіх ніж на президентських виборах, бо вже зараз багато виборців, які голосували за Зеленського не задоволені, що обіцянки, які давалися перед виборами виявилися фейковими.

На Вашу думку на даний момент які реформи найбільш потрібні в Україні?

Думаю, одна з основних – це завершення судової реформи. Іноземні інвестори бояться заходити в країну, адже досі є ті судді яких призначали ще за часів Портнова, Януковича, присутня незрозумілість прийняття судових рішень. Досить часто люди бояться, що на них можуть вчиняти тиск у суді.

Якщо ми зможемо стоворити хоча б господарський незалежний суд, який би займався питаннями юридичних осіб, думаю це дуже добре вплинуло б на українську економіку.

Також вважаю, що армію необхідно реформувати за стандартами НАТО.

Крім цього необхідна інформаційна реформа, щоб інформаційний простір був значно захищеним ніж зараз.

 

 

 

 

 

 

 

Pin It

Comments are closed.