Лариса Ільєнко: Планую захищати та відстоювати інтереси простих людей

Редакція Всеукраїнського інформаційно-розважального порталу TuT-Ua.com не припиняє тримати своїх читачів в курсі основних подій  України, світу та дізнаватися думку щодо цих подій визначних особистостей. Сьогодні Вашій увазі пропонуємо інтерв’ю з Ларисою Олександрівною Ільєнко – вона підприємець, інноватор, меценат, громадський діяч, президент благодійного фонду.

Що думаєте про теперішню політичну ситуацію в Україні?

Хочу бути впевнена, що попри все, маю велику надію, що життя всіх українців найближчим часом докорінно зміниться на краще. І ті заяви які були задекларовані новим Президентом та його командою дійсно втіляться у життя і дадуть нашому народу вдихнути на повні груди. Не знаю чому, наш народ має страждати так сильно, поки в кінці кінців не вистраждає як казав Т. Шевченко ( сім`ї вольній новій) вважаю досить вже – натерпілися! Треба ЖИТИ!!! А не ВИЖИВАТИ!!! Разом, всі, маємо докласти максимум зусиль для цього!

На Вашу думку президентські вибори відбулися цілком демократично?

Стосовно президентських виборів говорити можна багато та шукати щось аби знайти ще більше фактів комплексних фальсифікацій, використання адміністративного ресурсу на користь кандидатів, підкупу виборців, тощо, але можна все це відкинути і побачити волевиявлення українського народу.

Яких реформ не вистачає в Україні зараз найбільше?

Окремо про реформи говорити не будемо, тільки тому що у нас в країні треба говорити про тих, хто не дає впроваджувати ці реформи… Тому на мою думку після того, як найближчим часом інагурований Президент України почне тотальну ротацію застарілого адміністративного номенклатурника,тоді одразу і почнемо говорити про реформу освіти, соціальну, спортивну, екологічну.  Тільки почнеться робота, одразу стане все видно.

Ви підтримуєте екологічні проекти, в нашій країні є проблема зі сміттям, єдине вирішення – це сортування, чи можливо є інші варіанти?

Екологічна проблема, це досить велика за масштабами проблема, ми вже маємо львівський приклад, думаю на черзі Київ та міста мільйонники… Мене як представника громади Обухівського району дуже турбує питання екології в районі та сміттєзвалище в Підгірцях. Тут теж питання потрібно вирішувати комплексно та говорити не тільки про переробку та сортування, а вже переходити до будівництва сміттєпереробних заводів, і не тільки у нас в районі а по всій країні, для того, щоб не отримати екологічну-техногенну катастрофу. Бо зараз наші українці їдуть за межі країни для заробітку грошей, а при такому підході який є на сьогоднішній час до екологіі в країні, українці будуть масово покидати країну через неможливість  їсти нормальні продукти, дихати чистим повітрям та пити незабруднену воду!

Які Ваші плани стосовно політичної кар’єри?

Моя політична кар’єра повністю знаходиться в площині довіри людей до мене як до майбутнього кандидата в депутати Верховної Ради! Як би не сталось, я буду просити людей підтримати мене в моїх добрих намірах, для того, щоб я могла боротись з тим безладом, корупцією, несправедливістю та беззаконням як на території моїх виборців так і у всій нашій країні. Захищати та відстоювати інтереси простих людей. Я це робила, роблю та буду робити!

Pin It

Comments are closed.