Презентація виставки “Миру тобі, Україно!”

Відкриття виставки “Миру тобі, Україно!”

У суботу, 18 травня о 14:00, Всеукраїнський проект ETHNO FASHION BY POTLOVA презентує виставку “Миру тобі, Україно!”, присвячену Дню матері та Дню вишиванки. В самому серці столиці, в Національній бібліотеці імені Ярослава Мудрого (вул. Грушевського, 1) буде презентовано понад 50 фоторобіт в етнічному стилі. Кожна робота неповторна й заворожує гармонійністю та глибиною образів.

На світлинах видатні українки, спортсменки, громадські діячки, представниці шоу-бізнесу, телебачення, мистецтва, а також жінки, які є уособленням матері, дружини, самобутньої національної краси. Усі вбрані в українські образи від дизайнера Катерини Потлової. Це сучасне бачення українки, жінки-берегині, хранительки сімейного затишку та тепла.

На відкриття виставки запрошено політиків, громадських діячів, благодійників, журналістів, представників ЗМІ, зірок театру, кіно, естради, спорту. Серед них, зокрема, Народні артистки України Наталія та Ольга Сумські; Заслужена артистка України, оперна діва, солістка Токійської опери Оксана Степанюк; Заслужений діяч мистецтв України, засновник і художній керівник Театру українських традиції “Дзеркало” Володимир Петранюк; паралімпійська лижниця, Заслужений майстер спорту України Світлана Трифонова; телеведучі Катерина Лисенко, Уляна Пчолкіна; співачки Аліна Башкіна, Мірра Арто; телеексперт, головний редактор ФБ-порталу про Україну та українців O’Ukraine Анастасія Зубрицька (Смєхова); радник Міністра АПК Владислава Рутицька; українська фото-модель з інвалідністю Оксана Кононець; засновник спільноти красивих та успішних українок «Красуня Українка» Маріаннна Лученко; Жінка ІІІ тисячоліття Олеся Домашевські; засновниця першого блог-журналу України про цікавих людей і цікаві події LuckyUkraine Олеся Тарасенко та багато інших відомих особистостей.

Ведуча заходу – Заслужена артистка України, телеведуча, журналіст, сценарист, співачка та композитор Тіана Роз. На рахунку артистки величезна кількість концертів, два авторські альбоми, сольні концерти у Токіо, Литві, Ізраїлі та Латвії. Також Тіана блискавично проявила себе у сфері журналістики. Була телеведучою таких проектів як “Зворотній відлік” та “Світські хроніки”.

ЛОТЕРЕЯ! Під час Презентації буде розіграно призи від організаторів.

АКЦІЯ! Тільки на Презентації можна буде придбати Календарі української краси зі знижкою у 50 %.

Виставка триватиме до 30 травня (пн-пт, 09:00–20:00 сб-нд, 10:00–18:00).

ВХІД ВІЛЬНИЙ!

Pin It

Comments are closed.