Третій сезон проекту “Дует з зіркою”

Третій сезон проекту “Дует з зіркою”

8 червня у великій концертній залі “Українського дому” відбудеться концерт третього сезону благодійного творчого проекту “Дует з зіркою”.

У концерті візьмуть участь зірки української естради: Ірина Білик, KISHE, Наталя Валевська, Катя Chily, Scarlett, Ксанті, гурт The ВЙО, гурт Med Heads, XENA та Barabanova.

Благодійний творчій проект “Дует з зіркою” започатковано з метою привернути увагу спільноти до проблем соціалізації дітей з обмеженими можливостями та адаптації їх у суспільстві методами та засобами культури.
Проект являє собою щорічні телевізійні концертні програми, в яких учасники (діти), відібрані в ході попередніх прослуховувань, співають дуетом з зірками української естради та джазу.

Благодійний творчий проект “Дует з зіркою” об’єднує зусилля держави, бізнесу, освітніх та лікувальних структур. У ньому беруть участь як відомі особистості нашої держави, так і окремі громадяни, яких об’єднує одна спільна мета – соціалізація дітей з обмеженими можливостями і можливість адаптації їх в сучасному суспільстві. Крім того, залучаючи до участі в проекті творчих дітей та молодь, ми формуємо в суспільстві відповідну культуру спілкування з подібними дітьми.

Проект «Дует з зіркою» знаходить цілеспрямовану підтримку в органах державної влади та серед пересічних громадян. Він широко висвітлюється численними засобами масової інформації та адаптований для реалізації засобами телебачення.

Pin It

Comments are closed.