Нова концепція українського бренду SOLH

Нова концепція українського бренду SOLH

Бренд жіночого одягу SOLH презентував нову концепцію розвитку і став 1-ю студією модних метаморфоз. Оновлена ​​ідеологія будується навколо внутрішніх і зовнішніх трансформацій, які відбуваються з дівчиною в образах бренду. Концепцію підкреслюють речі-трансформери, які здатні змінюватися в залежності від ваших побажань. У ДНК бренду закладено змішання стилів, асиметрія, складна архітектура речей (деконструктивизм) і відособленість від ринкових трендів.

Ще одним важливим кроком в історії SOLH є благодійна ініціатива засновника бренду Олени Хашим і співпраця з благодійним фондом “Твоя опора”. Фонд опікується дитячими будинками і реанімаціями медичних інститутів, забезпечуючи їх дорогими ліками і необхідним обладнанням. “Головне — щоб кожна людина на землі була щаслива і відчувала турботу і любов!”, — впевнена засновниця благодійного фонду “Твоя опора” Валерія Татарчук. Цей посил вони транслюють світу кожен день.

Протягом усього літа з продажу кожного виробу-трансформера бренд буде передавати фонду 100 гривень. Це гарний шанс для клієнтів SOLH приєднатися до такої важної справі, як допомога дітям.

Образи-трансформери дозволяють перетворити базову сукню на стильний вечірній лук. Акцент і на контрасті тканин у виробах, а також на колірній палітрі всієї лінійки. Бренд поєднує класичні тони з футуристичними тканинними вставками і актуальними яскравими вкрапленнями.

Pin It

Comments are closed.