30 червня у Києві пройде Всеукраїнський караоке-чемпіонат “Живий звук”

30 червня у Києві пройде Всеукраїнський караоке-чемпіонат “Живий звук”

Всеукраїнський караоке-чемпіонат “Живий Звук” відбудеться 30 червня, у L’KAFA CAFE, м. Київ, вул. Борщагівська, 154, початок о 18:00.

“Живий звук” – це конкурс, який немає жодних обмежень стосовно віку та музичного формату, участь можуть прийняти усі бажаючі з будь-якого куточку України!

Для співаків-початківців – це чудова нагода показати свій талант, отримати знайомства в сфері шоу-бізнесу та дістати незамінний досвід.

Для виконавців-професіоналів – це можливість здобути новий титул, отримати цінні призи, а також pr у ЗМІ.

Чемпіонат пройде у 2 тури, в першому усі учасники виконають по 1 пісні, пісні конкурсанти обирають самі, в фінал проходить 3 особи, за підсумками оцінок журі, серед 3 фіналістів буде обрано переможця.

Учасників оцінюватиме зіркове журі:

Олеся Тарасенко – ідейний натхненник та засновник громадської організації «ArtFoundation», організатор творчих конкурсів і фестивалів для дітей в рамках проекту «ArtKids Europe» та ін. Олеся активно розвиває і втілює в життя проекти у рамках культурної дипломатії, естетичного виховання та відповідального батьківства, підтримує безліч благодійних та соціальних проектів в Україні. Олеся Тарасенко заснувала і розвиває онлайн блог-журнал про цікавих людей та події LuckyUkraine, який виступає інформаційним партнером багатьох заходів. З 2018 року обіймає посаду заступника начальника управління Державної служби зайнятості (Центральний апарат).

Oleg Korban-Dallas – шоумен, продюсер,співак,композитор,актор, музичний директор вокальної формації “hit-Men”.

Галина Солодка – співачка, автор пісень, її композиції є в ротації на радіо, також вона є засновником конкурсу талантів “Покажи талант світу”, приймає активну участь у різноманітних благодійних проектах, які направлені на допомогу воїнам АТО та їхнім родинам, дітям-сиротам, онкохворим та притулкам тварин.

Дмитро Верховинський – засновник івент-агенції “Джеральдін”, організатор багатьох заходів Києва та України.

Юлія Літвінова – адвокат, фіналістка конкурсу “Місіс Київ 2019”, організатор багатьох світських заходів.

Кирило Береговський – експерт по співу в караоке, виконавець та модельєр одягу.

Переможці отримають цінні призи, такі як: запис в пісні у студії звукозапису – “NEWWAVE”, косметичні продукти від ТМ “Екос”, сертифікати від салону краси “MakeMe Beauty”, сертифікати від ТМ Iren Pyatun, сертифікати від сучасної школи мистецтв Тетяни Монро, майстра-косметолога та масажиста Анісіної Олени та інші.

Інформаційні партнери #ЖивийЗвук2019:

Модний онлайн журнал VTrendi.com.ua, Всеукраїнський інформаційно-розважальний портал TuT-Ua.com, № 1 блог-журнал України про цікавих людей та цікаві події Lucky Ukraine, глянцевий журнал TOPCITY, глянцевий журнал NOVA, глянцевий журнал Wellness, журнал O’Ukraina, журнал Podium kids, портал Eurostar, портал News Magic, портал Музикант.укр. та Kiev Events, журнал “Пастьєра”.

Спеціальний гість чемпіонату:

Українська співачка із Прибалтики, засновник продюсерського центру DreamGo, продюсер, поетеса, співачка, головний організатор спортивних подій «Спорт для всіх» (Міністерство молоді та спорту України) – Тетяна Зубро.

Ведучою вечора виступить продюсер і засновник Всеукраїнського караоке-чемпіонату “Живий Звук” – білорусько-українська співачка XENA.

Більш детальна інформація про захід: https://www.facebook.com/uazvuk/

Pin It

Comments are closed.