TEMNIKOVA 4 LIVE: новий альбом Олени Темнікової з live-аранжуваннями

TEMNIKOVA 4 LIVE: новий альбом Олени Темнікової з live-аранжуваннями

Олена Темнікова представляє новий альбом у живому звучанні – TEMNIKOVA 4 LIVE. Новий реліз – елегантне завершення кислотно-салатової НЛП-історії, яка на півроку охопила всі популярні соцмережі (охоплення тільки користувацького контенту з музикою і відео TEMNIKOVA 4 склав понад 230 млн).

Одна з найуспішніших артисток СНД, яка першою на сцені Східної Європи почала робити якісний жіночий дип-хаус, не перестає дивувати музичними експериментами. TEMNIKOVA 4 LIVE – це органічне перевтілення, що вже полюбився альбому TEMNIKOVA 4. Нове звучання як ніколи повноістю відображає багатогранність почуттів, закладені в раніше електронні версії треків “Метелики”, “Казала”, “Контури тіл”, “Немає зв’язку”, “По нулях” .

Співачка визнає, що live-аранжування треків TEMNIKOVA 4 до кінця розкривають їх ліричну душу і дають старт новому етапу для всієї її творчості:

“Живі інструменти вдихають найпотужнішу енергію в мою музику. Я закохалася з новою силою в кожен трек. Щоб ви розуміли, наскільки все серйозно: за тиждень до чергового концерту туру, я вирішила поміняти повністю програму – з звичних танцювальних аранжувань на супровід live-бенду з нереально талановитими музикантами з популярних інді-гурту “, – поділилася співачка.

TEMNIKOVA 4 LIVE – це точка у вражаючій концептуальній історії, над якою працювала величезна кількість топ-профі країни з різних сфер: від кіновиробництва до танцювального співтовариства. За півроку команда зняла документальний фільм TEMNIKOVA 4.DOC, випустила трилогію відеокліпів – “Метелики”, “Немає зв’язку”, “Казала”, запустила масштабний танцювальний конкурс #T4Танці, запустила перші музичні Instagram-маски під кожен трек, перша ж з яких (“Метелики”) скористалося понад 21 млн осіб за тиждень, розробила сміливу колекцію SOFT LOVE CRIMINAL до туру на підтримку салатового альбому і багато іншого.

Pin It

Comments are closed.