У столиці відбувся конкурс краси “Toп бізнес-леді Terrasale 2019”

У столиці відбувся конкурс краси “Toп бізнес-леді Terrasale 2019”

Нещодавно у Києві відбувся конкурс краси “Toп бізнес-леді Terrasale 2019”.

“Toп бізнес-леді Terrasale 2019” – унікальний конкурс краси для успішних та красивих дівчат. Основні критерії відбору для участі у конкурсі – краса та наявність власного успішного бізнесу. Понад місяць проходив кастинг конкурсу, експертна комісія розглянула понад 50 заявок від бізнес-леді всієї України і обрала 15 найкращих, які боролися за корону і звання “Toп бізнес-леді Terrasale 2019”.

Захід пройшов в одному з найкращих заміських комплексів України – “Grigliata Italiana”.

“Grigliata Italiana” – це затишний ресторан, в італійському стилі, знаходиться на 12 км одеської трасси, площа комплексу – 1200 кв.м, заклад має можливість розмістити понад 1000 осіб, має аква зону-бассейн, криту терасу, альтанки, дитячий майданчик з електронними каруселями, кальяни, ігрові кімнати, банкетні зали.

За підсумками оцінок журі переможницями стали:

Toп бізнес-леді Terrasale 2019 – Наталія Ворушило

I VICE – Toп бізнес-леді Terrasale 2019 – Анастасія Чушенко

II VICE – Toп бізнес-леді Terrasale 2019 – Олена Мангушлу

Міс глядацьких симпатій – Альона Мордас

До складу журі конкурсу увійшли:

Ольга Рея – beauty expert телеканалу СТБ, працює з топовими артистами і публічними особистостями України.

Юлія Літвінова – адвокат, фіналістка конкурсу краси “Місіс Київ 2019”, організатор світських заходів Києва та України.

XENA – білорусько-українська співачка, автор пісень, член журі багатьох міжнародних фестивалів, засновник і продюсер конкурсів: «Співаюча красуня» та Всеукраїнського караоке-чемпіонату «Живий звук», власник порталу новин TuT-Ua.com та модного онлайн журналу VTrendi.com.ua, директор івент-агенції “Hello Event”.

Викторія Давиденко – топ-лідер міжнародної компанії “Terrasale”, фіналістка конкурсу “Міс Топ Ukraine 2019”, володарка титулу Міс глядацьких симпатій всеукраїнського караоке-чемпіонату «Живий звук 2019», організатор заходів, мама двох прекрасних діток.

Олеся Тарасенко – ідейний натхненник та засновник громадської організації «ArtFoundation», організатор творчих конкурсів і фестивалів для дітей в рамках проекту «ArtKids Europe» та ін. Олеся активно розвиває і втілює в життя проекти у рамках культурної дипломатії, естетичного виховання та відповідального батьківства, підтримує безліч благодійних та соціальних проектів в Україні. Олеся Тарасенко заснувала і розвиває онлайн блог-журнал про цікавих людей та події LuckyUkraine, який виступає інформаційним партнером багатьох заходів. З 2018 року обіймає посаду заступника начальника управління Державної служби зайнятості (Центральний апарат).

Вікторія Шкільнюк – володарка міжнародного титулу “Місіс Юніверсал Гранд Прі”, володарка міжнародного титулу “Ведуча Року”, увійшла в топ 50 найкрасивіших та успішних жінок 2018 року, модель, лікар-косметолог.
Артем Москаленко – директор українського бренду #BlankNote.

Інформаційними партнерами виступили:

Модний онлайн журнал VTrendi.com.ua, Всеукраїнський інформаційно-розважальний портал TuT-Ua.com, № 1 блог-журнал України про цікавих людей та цікаві події Lucky Ukraine, глянцевий журнал NOVA, журнал O’Ukraina, портал Eurostar, Kiev Events, журнал “Пастьєра”, журнал “GOSSIP”, портал “News Magic”.

Головний інформаційний партнер – “Обозреватель”.

Учасниці конкурсу представили одяг від брендів:

SOLH – це бренд модного жіночого одягу. Місія бренду – зробити щасливою і впевненою в собі кожну представницю прекрасної статі.
Якщо Ви шукаєте індивідуальний стиль і цінуєте якість – ці моделі для Вас.
У колекціях Солх завжди представлені повні образи, які гармонійно поєднуються один з одним. Відмітна риса бренду – це незвичайні поєднання і моделі трансформери.

Ательє ELESEL – це мрія однієї маленької дівчинки, втілена з душею в життя! 7 років Світлана Літвінова, авторка і дизайнер ательє, радує представниць прекрасної статі і сильну половину нашої планети.
Любителі вишуканих робіт цього світу стилю і позитивної енергії живуть в різних куточках Америки, Франції, Італії, Австрії та навіть Австралії.
Принцип ательє ELESEL – створюй з любов’ю і твори з душею!

Ведучою вечора виступила Катерина Дубчак.

Музичні подарунки для гостей заходу лунали від співачок: XENA та Галина Солодка.

Переможниці отримали подарунки від партнерів:

Тур по Європі від туристичної агенції «Mariland», сертифікати на придбання прикрас від ювелірного бренду “Mobius.diamonds”, подарункові сертифікати від бренду одягу #Defolians, подарункові сертифікати від дизайнера «Iren Pyatun», косметичні подарунки від «Parisa Cosmetics», подарунки від бренду #BlankNote, подарункові сертифікати від #ConciergeServiceUkraine, косметичні подарунки від українського бренду косметики «Pudra», сертифікати від бренду одягу «SOLH», косметичні подарунки від бренду косметики ручної роботи «Екос», фотосесію від фотографа Олени Женевської, сертифікати від сучасної школи мистецтв Тетяни Монро, сертифікат від художниці MurzaArt, подарунки від TM “Olena Redko” та інші.

Генеральний партнер конкурсу – міжнародна компанія Terrasale.

Pin It

Comments are closed.