Дівчина у стилі AndreTan. Чи що рекомендує дизайнер у сезоні осінь-зима 19’20

Дівчина у стилі AndreTan. Чи що рекомендує дизайнер у сезоні осінь-зима 19’20

«Колекція цього сезону — це кардинально новий етап у розвитку мого бренду, цією колекцією я хотів продемонструвати життя сучасної жінки від А до Я. Це жінка, яка живе у ритмі 24/7 встигаючи приміряти на себе різні ролі та при цьому досягати успіху у кожній з них. Вдома, на роботі, на зустрічі з друзями й звичайно на побаченні — вона повинна бути на висоті. Вона модна й впевнена у собі, але при цьому надзвичайно жіночна», – прокоментував Андре Тан.

Осінньо-зимова колекція дизайнера — це поєднання характеру та жіночності, впевненості та легкості, самобутності та класики. Нова героїня бренду ANDRE TAN – це дівчина яка живе тут і зараз, яка слідкує не тільки за модними трендами, а й має активну життєву позицію встигаючи все! Нова дівчина у стилі ANDRE TAN стала сильнішою та характернішою це прослідковується в архітектурності крою, плавності ліній, більш монохромній кольоровій гаммі. Появлення в колекції таких тканин, як еко шкіра та також наявність в колекції ідеального брючного костюму та строгого пальта, яке можна носити не один сезон, каже про нову хвилю у розвитку бренду.

При цьому основним елементом колекції залишається сукня, саме те з чим асоціює дизайнер у контексті української моди. В майбутньому сезоні Андре Тан пропонує сукню формату 24/7: це може бути сукня з еко шкіри, у якій доречно з’явитись і в офісі, і на вечірці, чи у сукні «першої леді», з підкресленою талією та довжиною міді.

Особливу увагу в осінньо-зимової колекції дизайнер приділив верхньому одягу. Одним з головних хітів можна назвати бушлат представлений у двох варіантах: класичному чорному та у трендовій клітці. Андре Тан дану модель запозичив зі своєї чоловічої колекції, звичайно адаптувавши його під жіночу фігуру. Носити настільки маскулинну річ він рекомендує з жіночою сукнею-комбінацією, тим самим граючи на контрастах.

Ще один must have колекції- еко дублянка з деніму яка має незвичну форму «кокону». Подібну over-size річ рекомендують поєднувати з вузькими брюками чи легінсами, які також присутні в колекції.

В колекції простежується два основних принта — класичний та суворий тартан та неоднозначний леопард. Якщо перший зрозумілий та прийнятий усіма, то другий, чи люблять, чи ненавидять — залишатись байдужим до леопардового принту просто неможливо. Погодьтесь, складно уявити собі світові колекції без тваринного окрасу. Андре Тан додає цей принт досить дозовано, радячи поєднувати леопардовий принт з речами чорного кольору — як роблять це італійки та француженки.

Що сказати, дизайнер впевнений, що українкам характер пасує як нікому!

Pin It

Comments are closed.