Виставка “БЕЗМОВНІСТЬ” від Марина Шкарупа & Ігор Прокоф’єв

Виставка “БЕЗМОВНІСТЬ” від Марина Шкарупа & Ігор Прокоф’єв

Київська галерея Triptych: Global Arts Workshop представляє «БЕЗМОВНІСТЬ» – новий живописний проект Марини Шкарупи та Ігоря Прокоф’єва, який пропонує глядачеві вийти за межі буденного сприйняття і вирушити в метафоричну подорож вглиб себе. Космічні симфонії Марини Шкарупи виблискують сузір’ями на тлі різнобарвних галактик. Арктичні пейзажі Ігоря Прокоф’єва поєднують величність зі зворушливим теплом мінливих ліній.

За словами авторів: «Безмовність – це стан абсолютної тиші та спокою, що простирається в безмежному просторі. Час початку і кінця, перепочинок від метушні, крок назустріч собі».

Мирослава Хартмонд, директорка галереї та кураторка проекту про проект: «Творчий тандем Шкарупи і Прокоф’єва – яскравий феномен в українському сучасному мистецтві. Хоча їх роботи відрізняються між собою, обом притаманні лаконічність, монументалізм та делікатність. У той час як Марина опановує космічні простори, Ігор досліджує крижані володіння планети Земля. Разом вони відкривають нові світи поза простором і часом».

Виставка триватиме з 6 до 25 вересня 2019 року пн-сб з 11.00 до 19.00. Неділя вихідний.
Вхід вільний.

Презентація: п’ятниця 6 вересня о 19:00.

ПРО ХУДОЖНИКІВ:

Марина Шкарупа – сучасна українська художниця, що працює в жанрах живопису та відео-арту. Народилась 9 грудня 1965 року в м. Ахтубінськ, Астраханська обл. (Росія). Закінчила Ахтубінську художню школу й Астраханське художнє училище. Учасниця багатьох українських та міжнародних виставкових проектів, в т.ч. відео-арт фестиваль «Videoformes» у Клермон-Феррані (Франція), Флорентійська бієнале (Італія), Art Kiev Contemporary, низки проектів у Музеї сучасного мистецтва у Пярну (Естонія), виставки українського мистецтва в м. Доха (Катар) на честь 25-річчя незалежності України, проекті «Місяць українського мистецтва» в Абу Дабі (ОАЕ) та ін. Роботи Марини Шкарупи знаходяться у фондах Музею сучасного мистецтва у Пярну (Естонія) та Міжнародному арт-центрі Abu Dhabi Art Hub (ОАЕ) і приватних колекціях України, Росії, Чехії, Естонії, Італії, Австралії.

Ігор Прокоф’єв – сучасний український художник-постмодерніст, живописець. Народився 22 грудня 1960 року в с. Прилуцьке, Волинська обл. У 1991 році закінчив Київський державний художній інститут, факультет графічного мистецтва (викладачі: Т. Лящук, А. Чебикін). Член Національного союзу художників України з 1992 року. З 1988 року веде активну виставкову діяльність в Україні та за кордоном: в Польщі, Естонії, Великій Британії, Німеччині, Ірані, США. Роботи Ігоря Прокоф’єва знаходяться в фондах Міністерства культури України, Росії, БаваріЇ; у Національному музеї історії України, Музеї історії Києва, Музеї українського мистецтва в Нью-Йорку, в колекції Келлера (Німеччина), колекції Диченка (Україна), а також приватних колекціях країн Європи і північної Америки.

Pin It

Comments are closed.