Якщо потрібно зручно та стильно, то вам до «Home Wings»

Якщо потрібно зручно та стильно, то вам до «Home Wings»

Світ української моди зустрічає нову осінню концептуальну travel-колекцію дружини Андре Тана, Аліни Харечко, бренду «Home Wings».
Назва бренду допомагає підкреслити всю суть представленого одягу, адже завдяки тому, що вироби складаються із вовни та виконані у піжамному фасоні , жінка може відчувати тепло та затишок, знаходячись навіть у дорозі чи за сотні кілометрів від дому.

Аліна Харечко ділиться секретами і причинам, які підштовхнули до її створення нової колекції: « Подорожі- це досить велика частина мого життя, тому я замислилась над тим, щоб створити лінію одягу саме для аеропортів та потягів. Так народилась travel- колекція у піжамному стилі із 6 моделей, котра, з одного боку, вийшла дуже зручна та затишна, а з іншого боку, дуже тепла. Ми врахували останні тренди колекції: штани-труби , штани-банани та відкриті ключиці».

Костюми від «Home Wings» – це речі, які точно не будуть лежати на полиці, адже вони були створені за кращими традиціями актуальних трендів цього сезону. Мова йде про запАх, V- подібний виріз та крій рукава-реглан. Також є брюки, як завужені, так і трубою, котрі мають функціональні кишені. Що ж там вже і казати про пояси, завдання яких полягає у тому, аби зробити додатковий акцент у вашому образі. Можна співати нескінченні оди стильному в’язаному костюму із бавовни із дерев’яними ґудзиками, котрі надають костюму елегантності, а вам відчуття неповторності.

Варто звернути увагу на поєднання кольорів у колекції, серед них всі актуальні відтінки за версією Pantonе. Одяг бренду обов’язково буде вами оцінений, якщо ви віддаєте перевагу спідницям у холодну пору року або навіть відправляєтесь в тур.

Запропоновані варіанти travel-look стануть універсальним предметом вашого гардеробу не тільки для подорожей, але і для звичайних прогулянок.

«Розслабляти, вмиротворювати та ніжити» дуже пасує у якості лого для лінійки «Home Wings», адже вона однозначно здатна довести, що «стильно» та «зручно» це синонімічні поняття.

Pin It

Comments are closed.