У Києві проходить фінал п’ятого Міжнародного Конкурсу молодих дизайнерів New Fashion Zone

У Києві проходить фінал п'ятого Міжнародного Конкурсу молодих дизайнерів New Fashion Zone

Масштабний захід зібрав 698 дизайнерів з 17 країн. Фінал відбудеться 20 вересня на локації Izone.

Фінал Конкурсу – це третій етап змагання, де фіналісти Кастингу Конкурсу (44 учасників) продемонструють міжнародному журі свої навчальні колекції з шести луків. Журі визначить переможців у кожній з номінацій.

Ще на фіналі вас чекає грандіозне перетворення українських зірок і ведучих телеканалу 1+1 у відомих кіноперсонажів з використанням одягу та аксесуарів українських дизайнерів і брендів. У проекті візьмуть участь: Дмитро Коляденко, Руслан Сенічкін, Нелі Шовкопляс, Людмила Барбір, Олексій Душка.

Крім того, під час заходу пройде бізнес-форум «Україна – конкурентоспроможний гравець на світовому ринку Apparel & Textile». Спікери форуму, лідери fashion індустрії, великі українські підприємства легкої промисловості, будуть ділитися успішними кейсами, реальним досвідом виходу і роботи на міжнародному ринку, прикладами масштабування бренду і роботи з міжнародними байерами.

Більше інформації про захід:
https://newfashion.zone/contest-final-19/

Інформаційні партнери Фіналу:
Генеральний медіа-партнер – канал 1+1.
Партнери: «Личный счет», DEFILE, Gossip, «Україна Молода», «Інформатор», WOWNOW.how, Brandsandtrends, PARAMODE blog, інформагенство ITV, STYLER, SEWING BUSINESS & FASHION, Burda, O`Ukraine, Радіо Культура, TuT-Ua.com, VTrendi.com.ua.

Партнери і спонсори:
Компанія Softorg, проект Будь в UA, хімчистка Unmomento.

Pin It

Comments are closed.