Зміни в сценарії шоу Міс Україна 2019

Зміни в сценарії шоу Міс Україна і фінальні фото учасниць

Вже 12 вересня в Палаці Україна відбудеться фінальне шоу національного конкурсу краси “Міс Україна 2019”. В цей день вся країна дізнається ім’я нової власниці дорогоцінної корони, грошового призу і титулу найкрасивішої дівчини країни. А поки комітет конкурсу продовжує підготовку яскравого шоу і ділиться з нами приємними новинами для його глядачів.

Сьогодні в ЗМІ надійшла оновлена ​​афіша конкурсу, де можна побачити, що склад артистів, які в цей день вийдуть на головну сцену країни, поповнився ще двома яскравими іменами. А саме, крім заявлених раніше артистів організатори обіцяють виступ Макса Барських і Міші Романової, раніше відомої як однієї з учасниць легендарної групи ВіаГра. Заспівають вони в дуеті або ж треки кожного з них будуть супроводжувати дефіле фіналісток конкурсу організатори вважали за краще залишити в таємниці, але запевняють, що шоу цього року дійсно увійде в історію конкурсу.

Також сьогодні на офіційному сайті конкурсу “Міс Україна” були опубліковані фінальні фото учасниць. Саме ці знімки будуть надруковані в буклетах конкурсу, які отримають його глядачі 12 вересня в Палаці Україна. Автором даних знімків став відомий в Україні та за її межами медійний фотограф Вадим Яцун, а над створенням образів для цієї зйомки працювали майстри Школи макіяжу Ірини Хомякова і компанія Keune.

«Для зйомки снепів фіналісток Міс Україна ми вибрали найактуальніший в цьому сезоні макіяж glow skin. Використовували найпрогресивніші кремові текстури і теплу гаму натуральних відтінків, щоб підкреслити бездоганну красу учасниць,» – говорить засновник авторської студії макіяжу Ірина Хомякова.

Зміни в сценарії шоу Міс Україна і фінальні фото учасниць

Pin It

Comments are closed.