Свій Фешн зі спеціальним проєктом від Ukrainian Fashion Week

Свій Фешн зі спеціальним проєктом від Ukrainian Fashion Week

Вересень — традиційний місяць проведення європейських тижнів моди. Проте, ані в Парижі, ані в Мілані ви не побачите такої масштабної фешн-події, де б дизайнери та локальні бренди «зійшли» з подіумів і зібралися на одній платформі, щоб показати свої колекції широкому загалу.

Свій фешн 14–15 вересня зі спеціальним проєктом від Ukrainian Fashion Week — наш спеціальний маркет, яким ми відкриваємо осінній сезон 2019. І він насамперед буде цікавий тим, хто знається на ексклюзиві, але не хоче купувати його за всі гроші світу.

В Україні є багато брендів, які роблять крутий дизайнерський одяг з характером. Такі речі впізнавані, мають своє «обличчя» і відшиваються невеликими колекціями.

Близько 150 українських дизайнерів представлять свої нові осінні колекції саме для вас. Серед них — Darja Donezz design, Julia Gurskaja by New Style, JULIA POMOSHKO, Marsala Official, SAYYA, Sonya Krees, Yana Chervinska та багато інших.

Також вперше у рамках маркету ми готуємо спеціальний проєкт «Sample sale від UFW», де будуть представлені подіумні речі українських дизайнерів за спеціальними цінами.

ДАТИ: 14–15 вересня
МІСЦЕ: Десятинна, 12
ЧАС: 10:00–20:00

Pin It

Comments are closed.