«Lonely Walkers»: Руслан Квінта написав пісню внучці Софії Ротару

«Lonely Walkers»: Руслан Квінта написав пісню внучці Софії Ротару

Автор найгучніших хітів Софії Ротару Руслан Квінта створив пісню для її внучки Софії Євдокименко.

Композитор і саундродюсер Руслан Квінта, відомий своєю творчою колаборацією з культового українського виконавицею Софією Ротару, став автором нової пісні її внучки – молодої співачки Софії Євдокименко з псевдонімом Sofia Eve. «Lonely Walkers» – третій англомовний сингл Софії в рамках сольної кар’єри.

Співачка представила пісню «Lonely Walkers» на своїй сторінці в Instagram.

“Це пісня справжня, завдяки моїм дорогим друзям. До сих пір пам’ятаю, як в перший раз почула мелодію і була в повному захваті! Закохалася в неї і сподіваюся, що ви теж!”, – прокоментувала прем’єру пісні Софія.

Композитор поділився своїми спогадами про знайомство з Софією і зізнався, що давно хотів задіяти молоду співачку в своїй творчості.

Я знаю Софію з її раннього віку. Коли працював в студії Софії Михайлівни, юна Софія була частим гостем у нас. До мене вона живила особливі емоції. У мене на руці навіть залишився слід від її укусу – таким міцним було її вітання (сміється). Мертва хватка була у дитини. Зараз вона зовсім інша людина – цілеспрямований, неймовірно красивий і талановитий! Хватка, до речі, залишилася !, – розповів Руслан Квінта. – У мене з’явилося бажання почути її в своїй музиці. Радий, що вона погодилася, і я для себе відкрив іншу Софію! »

Результат творчого тандему Софії Євдокименко з відомим композитором Русланом Квінтою в день релізу викликав захоплені коментарі інтернет-користувачів. Послухати пісню «Lonely Walkers» можна прямо зараз на YouTube каналі Sofia Eve.

Pin It

Comments are closed.