Ресторан «Сейф» свистів усіх на вгору на передодні дня всіх святих

Ресторан «Сейф» свистів усіх на вгору на передодні дня всіх святих

Свято Хеллоуїн заслужено стоїть в списку найбільш очікуваних свят у всьому світі. День, коли можна вбратися, прикрасити будинок і віддатися веселощам – чекають як діти, так і дорослі.

Відзначати Хеллоуін в ресторані «Сейф» стало доброю традицією світських тусовщиків столиці. Цього року команда ресторану обіцяла переворот свідомості від побаченого і їм це вдалося.

1 листопада в ресторан «Сейф» перетворився на справжній корабель, на палубі якого була влаштована масштабна вечірка за мотивами серій пригодницьких фільмів про «Піратів Карибського моря».

Приборкати попутний вітер, зловити золоту лихоманку від ящика, набитим скарбами, уникнути отримання чорної піратської мітки і бути напередодні пригод попереду – стали єдиними турботами вечора на передодні дня всіх Святих.

На Піратськsq вечірці кишіло реалістичними костюмованими вбраннями, серед яких були образи Тіадальми, Гектора Барбоса, Пинтель, Раджетті, Тернера, Блума, Джеймса Норрінгтона, Мерсера, Анжеліки, Повелительки щурів і багатьох інших.

Як справжні моряки, присутні співали, танцювали і веселилися в компанії морських чудовиськ, русалок, піратів, а також кращих ведучих костюмованої вечірки. Організатори як слід подбали про раптові виходи, неймовірні антуражі і епатажних проявах, серед яких була поява Міли Єремєєвої в труні.

Серед гостей були помічені: Вова Остапчук, Міла Єремєєва, Катя Осадча, Микола Тищенко, Алла Барановська, Андре Тан, Ганна Буткевич, Наталія Холоденко, Жан Гріцфельдт, Амадор Лопес, Яна Алтухова, Артем Гагарін, Поліна Ткач, Sonya Kay та багато інших.

Pin It

Comments are closed.