BARABANOVA закрутила карусель з дівчатами!

BARABANOVA закрутила карусель з дівчатами!

Новий реліз від співачки BARABANOVA – «Карусель». Цієї теплої осені він закрутить в своєму п‘янкому ритмі кожного слухача та не дозволить сумувати взагалі нікому.

Автором треку став Андрій Осадчук. Саунд-продюсерами вже традиційно виступили Вадим Поротков та Нікіта Богданов Ost&Meyer Production.
Нещодавно був відзнятий кліп на цю пісню. Ідея відео належить продюсеру артистки Аіші Мілевській, а втілив її в життя відомий співак Андрій Кіше, що вперше виступив в ролі режисера. На знімальному майданчику царювала загадкова атмосфера, яку обрамляло різнокольорове світло крізь клуби диму. BARABANOVA стала центром дійства в образі «дівчинки Tom Ford» в двох монохромних кольорах – чорному та білому. Компанію співачці склали дівчата, що професійно займаються танцями на пілоні.

– Ідея кліпу належить моєму продюсеру Аіші Мілевській. Вона є двигуном мого проекту та всі ідеї щодо образу та наповнення належать їй. Але втілив її у життя співак Андрій Кіше, котрий вперше спробував себе як режисер. Мені здається, що йому вдалося це на всі 100%, а тепер чекаємо Ваших коментарів, – розказала співачка BARABANOVA.

Цікавою особливістю стало те, що все в кліпі символізує карусель, та крутиться і обертається. Найбільша складність дісталась BARABANOVA, тому що її обертали на кріслі близько години.

Дивіться кліп «Карусель» на всіх музичних каналах і на офіційному каналі BARABANOVA в YouTube.

Pin It

Comments are closed.