Зимова колекція Marks & Spencer осінь-зима 2019-2020

Зимова колекція Marks & Spencer осінь-зима 2019-2020

Із настанням холодів та особливо напередодні новорічних свят гарні в’язані речі набувають все більшої актуальності. М’які, традиційні різдвяні або комфортні об’ємні светри, джемпери з геометричними принтами, гольфи з високим коміром прикрасять гардероб і зігріють у негоду. Широкий вибір моделей, текстур і забарвлень Marks & Spencer задовольнить будь-який смак і дозволить обрати чудові подарунки для близьких.

В колекції трикотажу бренду переважають природні кольори: теплі винні відтінки, насичені брунатні та зелені тони, акценти бузкового та лазурово-блакитного. Ключову роль у дизайнерській концепції відіграють малюнки та принти: ромби, клітинка, контрастні смуги та анімалістичні мотиви. На особливу увагу заслуговують светри та джемпери в стилі fair isle із класичними зимовими візерунками. Строкаті й затишні, вони виглядатимуть стильно та підійдуть для всієї родини.

При створенні в’язаної колекції Marks & Spencer використовувались тільки найтепліші та найм’якіші матеріали. Трикотажні моделі вирізняються оригінальністю, завдяки складним рельєфним фактурам та клаптиковій техніці в’язки синель.

Легкий та неймовірно теплий светр стане чудовим новорічним подарунком. Він підкреслить любов і турботу до близької людини та доповнить будь-який святковий образ. Також до вибору презенту можна підійти із почуттям гумору – джемпер із оленями, помпонами чи кумедними написами створить веселий настрій його власнику.

Готуємося до новорічних свят, обираємо подарунки для себе та близьких і виглядаємо стильно разом із Marks & Spencer!

Pin It

Comments are closed.