Журнал “Viva! ” з розмахом відсвяткував своє 15-річчя

Журнал “Viva! ” з розмахом відсвяткував своє 15-річчя

Перший журнал про відомих людей – Viva! – відсвяткував 15-річчя і запросив зірок українського шоу-бізнесу пройтися по червоній доріжці. Знаменитості, яких знає вся країна, блиск софітів і бризки шампанського! 20 листопада в Fairmont Grand Hotel Kyiv на ювілеї кращого журналу про зірок зібрався весь бомонд столиці.

Viva! не тільки приймала привітання, а й сама дарувала подарунки. Головний редактор журналу Іванна Слабошпицька вручила нагороди 15 зіркам українського шоу-бізнесу за особливі заслуги та тісну співпрацю з виданням протягом 15 років. Нагороджувати переможців допомагали блискучі ведучі Володимир Остапчук та Микита Добринін, чиї жарти дарували посмішки всім присутнім протягом свята.

Номінації «Вибір Viva!»:
«Viva! Династія »- Ніна Матвієнко
«Viva! Just married »- Влад Дарвін і Христина Марті
«Viva! Продюсер »- Володимир Завадюк
«Viva! Тріумф »- Monatik
«Фаворит Viva!» – Тіна Кароль
«Шоумен Viva!» – Володимир Остапчук
«Viva! Легенда » – Наталія Могилевська
«Viva! Family » – Тарас Тополя і Alyosha
«Відкриття Viva!» – Jerry Heil
«Viva! Сімейні цінності » – Камалія та Мохаммад Захур
«Love story Viva!» – Микита Добринін і Даша Квіткова
«Viva! Мама» – Регіна Тодоренко
«Viva! Інтрига» – Наталія Холоденко
«Viva! Тато» – Анатолій Анатоліч
«Viva! Поп-стар» – Павло Зібров

Окрасою вечора стала музика у виконанні відомого піаніста-віртуоза Євгена Хмари, а також танці від хореографів та учасників шоу «Танці з зірками». Гості балу почули виступ талановитих артистів, чиї треки звучать в плейлисті нашої редакції, – Tayanna і Alekseev.

Бал-вечірку на честь Дня народження Viva! відвідали Ірина Білик, Наталія Могилевська, Катя Осадча, Ганна Різатдінова, Микита Добринін, Ірина Горова, Alyosha та Тарас Тополя, Людмила Барбір, Лідія Таран, Іраклі Макацарія, Жан Гріцфельдт, Міша Романова, Melovin, Анастасія Кожевникова, Олена Шоптенко, Олена-Христина Лебідь і Павло Розенко, Jerry Heil і багато інших.

Pin It

Comments are closed.