“Територія Різдва” – святковий вечір у готичному костелі

“Територія Різдва” – святковий вечір у готичному костелі

Звуки його величності Органу і Сопілки, автентики і класики, улюблені голоси і авторські різдвяні пісні – все це зіркова коляда, яка відбудеться 8 січня у Костелі Святого Миколая.

Синтез поп-культури з академічною традицією, духовна атмосфера одного з архітектурних шедеврів Владислава Городецького з піднесеним святковим настроєм – чудова нагода відвідати Національний будинок органної і камерної музики України: Анжеліка Рудницька, ILLARIA, Мирослав Кувалдін /The Вйо/, Валерія Балаховська /орган/, Марина Одольська, Олег Собчук /СКАЙ/, Катя Chilly, Віталій Кириченко /Нумер 482/, Paul Manandise, Іванна Пліш, Олесь Журавчак /етно-духові/, GG ГуляйГород, «Правиця» – з найріднішими колядками та щедрівками у яскравих авторських аранжуваннях композитора Євгена Петриченка під супровід симфонічного оркестру під орудою диригента Богдана Пліша.

Тільки цього дня можна буде почути колядку «Божа мати» у виконанні Ілларії під акомпанемент органу Валерії Балаховської.

Поль Манандіз і Мирослав Кувалдін (The Вйо) у своєму власному характерному стилі виконають авторські різдвяні пісні у супроводі оркестру.

Найзнаменитіша різдвяна пісня «Тиха ніч» прозвучить у неочікуваному поєднанні голосів класичної «оперної діви» – зірки органного залу Іванни Пліш (сопрано) й естрадного виконавця з пікантним французьким акцентом Поля Манандіза.

Драйвові й несподівані версії колядок – від «хлопців-рокерів»: соліста гурту СКАЙ – Олега Собчука та соліста гурту Нумер 482 – Віталія Кириченка.

Різноманітні етно-духові – сопілки, най, телинки, і ще безліч всіляких чудернацьких інструментів від віртуозного Олеся Журавчака подарують різдвяний настрій і фантастичні емоції. Традиційний багатоголосний спів у поєднанні з трендовими електромотивами проєкту GG ГуляйГород додадуть шаленої енергетики. І як же без колядок і щедрівок дітей на Різдво? Тож, фольк-студія«Правиця» обіцяє вразити своєю надзвичайною щирістю і світлом, адже діти чекали на це свято цілий рік.

Своєю ніжністю і чарівністю, авторськими версіями колядок і щедрівок цю казку оповідатиме Анжеліка Рудницька, адже саме вона є засновницею «Території А», яка у свій час створила першу платформу для розвитку і становлення українського шоу-бізнесу, започаткувала перші українські телевізійні хіт-паради. Тепер разом із нею у Костелі святого Миколая творитиметься Територія українського Різдва.

Pin It

Comments are closed.