Українка Підгрушна перемогла на чемпіонаті Австрії з біатлону

Українка Підгрушна перемогла на чемпіонаті Австрії з біатлону

У суботу, 4 січня, в Хохфільцені пройшли змагання на Кубку Австрії, в яких брали участь і спортсменки збірної України, які проводять там тренувальний збір перед продовженням сезону на Кубку світу і Кубку IBU.

У перший змагальний день пройшов незвичайний вид програми – суперкоротка індивідуальна гонка: п’ять кіл по 1 км кожен зі штрафом 15 секунд за промах.

Всього стартували спортсмени у п’яти вікових групах – у чоловіків і жінок. Українська команда була представлена ​​в жіночій гонці. З 136 спортсменів, які вийшли на старт, лише Олені Підгрушній вдалося вразити всі мішені на чотирьох вогневих рубежах. Капітан нашої команди і стала переможницею індивідуальної гонки у жінок, обійшовши представниць збірної Австрії Катаріну Іннерхофер і Дуню Здуч на 5 і 16 секунд відповідно.

Валя і Віта Семеренко стріляли менш точно і замкнули десятку найсильніших, а Дарія Блашко і Юлія Джима не вийшли на старт через невелике нездужання – тренери вирішили не ризикувати здоров’ям спортсменок за кілька днів до старту на четвертому етапі Кубка світу в Оберхофі.

Pin It

Comments are closed.