NAVIBAND презентували новий альбом на сольному концерті у Києві

NAVIBAND презентували новий альбом на сольному концерті у Києві

NAVIBAND презентували новий альбом на сольному концерті у КиєвіBy vtrendi | Лютий 20, 2020SHARETWEETSHARESHARE0 COMMENTS
Білоруський гурт NAVIBAND презентував новий альбом на сольному концерті у столиці. Нагадаємо, що гурт став відомим широкому загалу, завдячуючи Міжнародному конкурсу та завоював любов і підтримку публіки по всьому світу після участі у «Євробаченні-2017».

На київському концерті зібралися прихильники NAVIBAND з усієї України, а також були й іноземці, які спеціально приїхали на концерт гурту. Після кожної виконаної пісні артисти спілкувалися з публікою та відверто розповідали глядачам історії зі свого життя, а також історію створення нового однойменного альбому «NAVIBAND».

Цікавий факт: свою п’яту платівку NAVIBAND записували в Україні на студії «211». В альбомі 11 треків на білоруській та російській мовах.

Солістка гурту Ксенія Жук відзначила, що разом з Артемом вони відчувають сильну енергію від нового матеріалу, та готові з ним гори звернути.

Прихильники вже встигли вивчити нові пісні, і на концерті, разом із NAVIBAND співали, як всі пісні із нового альбому, так й вже добре відомі мелодії – «Гісторыя майго жыцця», «Сумне море», «Танцуй» та інші.

– У нашому новому альбомі багато пісень, і про них можна багато говорити. Проте, ми б хотіли, щоб кожен з вас, коли слухає цей альбом – намалював свої картини, відчув свою емоцію. І найголовніше, щоб після того, як послухаєте наш альбом, ви продовжували відчувати нас душею. Дякуємо, що ви з нами! – поділилися солісти гурту NAVIBAND.

Далі, у рамках туру на підтримку нового альбому, NAVIBAND виступлять з концертами у Варшаві, Празі, Берліні та по містам Білорусі, Польщі.

Pin It

Comments are closed.