ДИСКОТЕКА 80. C.C.CATCH, BONEY M. LIZ MITCHELL, DIDIER MAROUANI, AFRIC SIMONE

Disco_80-4_site

Свято для Вас! Подаруй собі настрій і фантастичні емоції!

7 березня в Палаці Спорту пройде грандіозний щорічний фестиваль «Дискотека 80» за участю поп-легенд:

  • С.С.CATCH
  • BONEY M. Liz Mitchell
  • Didier MAROUANI
  • Afric SIMONE

Запрошуємо всіх на свято гарної музики, романтичних спогадів, на фантастичне, захоплююче шоу, в якому зіллються запальні ритми 80-х, барвисті костюми учасників, ультрасучасна сценографія, ефектні постановки і оригінальні творчі знахідки. Свята, любові, відчуття безтурботної молодості, всього цього ми бажаємо собі і ця атмосфера поглине всіх на фестивалі «Дискотека 80».

Фестиваль «Дискотека 80» – це тригодинний танцювально-музичний марафон, наповнений улюбленими ритмами eurodance і хітами, або скажімо «ХІТЯРАМІ», у виконанні справжніх світових поп-зірок, легендарних кумирів кількох поколінь: С.С.CATCH, BONEY M, Didier MAROUANI, Afric SIMONE!

Дискотека 80. С.С.CATCH, BONEY M, Didier MAROUANI, Afric SIMONE в Києві! Чекаємо вас 2020-03-07 о 19:00 на майданчику Палацу спорту, Київ.
Ви можете купити квитки на Дискотека 80. Сі. Сі. Кетч, Боні М. Ліз Мітчелл, Африк Симон на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур’єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Pin It

Comments are closed.