alyona alyona презентує пісню-присвяту “Коли ховають молодих”

alyona alyona презентує пісню-присвяту “Коли ховають молодих”

У цей день п’ять років тому обірвалося життя 15-річного хлопця – юного активіста і патріота Данила Дідика. Подія викликала широкий резонанс в суспільстві. Письменник і музикант Руслан Горовий ініціював проект «Так працює пам’ять», кінцева мета якого – перейменування 11 ліцею Харкова до ліцею імені Данила Дідика. Саме тут навчався хлопець. За словами Руслана, директор ліцею давно обіцяла перейменувати навчальний заклад на честь Данила, але цього досі не сталося.

В рамках проекту «Так працює пам’ять» Руслан звернувся до багатьох українських виконавців і музикантів з пропозицією написати пісню в пам’ять про хлопця. Так, на сьогоднішній день вийшло вже 26 пісень, присвячених пам’яті Данила. У проекті вже взяли участь Беz Обмежень, KOZAK SYSTEM, Фiолет, Брати Гадюкіни, АНТІТIЛА і багато інших. В тому числі, частиною цього проекту стало гучне відео «Історія України за 5 хвилин» від гурту ТНМК. Сьогодні його показують на уроках історії в багатьох школах України.

До п’ятої річниці смерті Данила приурочений реліз нового синглу alyona alyona під назвою «Коли ховають молодих». Олена каже, що, коли вона почала вивчити історію трагедії і дізналася вік Данила, це відгукнулося в ній низкою спогадів. «Коли я була маленькою, батьки не брали мене на похорон. Але коли я стала старше, почали вмирати мої ровесники. Однокласник – 14 років, односельці – 20 років … Хтось від хвороби, хтось в бійці. Коли обривається молоде життя – це дуже страшно. Крики матері, сльози батька, натовп друзів. У цей день плаче все навколо тебе. Цю складну емоцію я вирішила висловити в новій пісні », – пояснює Олена.

Pin It

Comments are closed.