Щасливі алгоритми міняють якість життя: мистецтво заради миру і добра

Щасливі алгоритми міняють якість життя: мистецтво заради миру і добра

25 лютого 2020 р. у бібліотеці імені Володимира Винниченка у місті Києві, вул. Кудрявська. 2, буде відкрито святковий «Вернісаж до дня Масниці. Час зустрічати Весну» – проект котрий має виконати мистецьку і культурно-просвітницьку місію. Кожен з нас зацікавлений аби українців знали як високодуховну націю.

Мистецтво – яскрава позитивна тема, котра впливає на сприйняття України у світі. На вернісажі представлені роботи Вероніки Чекалюк, справжнє диво, – такі асоціації викликав її диптих «День і Ніч» алегорія початку нового і закінчення минулого, авторка демонструє циклічність життя: за темрявою буде світанок, за зимою – красуня весна, сенс філософії диптиха: насолода миттю, насолода життям незалежно від пори року чи часу доби…

«Нехай Масниця буде яскравою, а весна 2020 принесе радість кожному з нас. Нехай вогонь кохання у серці ніколи не згасає», – коментує вернісаж мисткиня Вероніка Чекалюк, – Тож нехай мистецтво радує і надихає кохати взаємно, нехай дні будуть наповнені світлом і теплом. Ми самі «малюємо» своє життя, у більшості випадків. Людина здатна творити дива. Творіть, експерементуйте, читайте, навчайтеся… Знання – це ключ до самовдосконалення», – митець.

Автор: прес-служба бібліотеки імені Володимира Винниченка

Pin It

Comments are closed.