Омріяна зустріч школярів: відверта розмова із Alex Lenaerts

Омріяна зустріч школярів: відверта розмова із Alex Lenaerts

Київ. Ранок. Ліцей. Схвильовані учителі готують ошатну залу до зустрічі з поважним гостем. Діти у вишиванках обговорюють які питання варто поставити – час розмови чітко регламентований. Хвилина в хвилину охорона відчиняє двері перед вишуканим чоловіком з білосніжною посмішкою – діти радісно відреагували: «Вітаємо Вас, пане Алекс…». Маша Ленд ділиться враженнями: «Це довгоочікувана, яскрава подія у житті майбутніх абітурієнтів: зустріч із паном Алексом Ленартсом (Alex Lenaerts) — бельгійським журналістом, політиком та дипломатом. Нині пан Алекс Ленартс – Надзвичайний і Повноважний Посол Бельгії в Україні». Посол відповідально поставився до запрошення: підготував для українських школярів захопливу презентацію та інтелектуальну гру для ліцеїстів; згадав свої шкільні роки, відповів на десятки запитаннь дітей про становлення у професії, подарував книги про Бельгію та національні комікси, передав до бібліотеки сучасну навчальну літературу англійською мовою і усіх почастував символом Королівства Бельгія – ароматними вафлями, а редактору шкільної газети вручив букет квітів. Це привітання до дня народження юної письменниці Марії Ленд. Діти довго не відпускали дипломата, розпитували і розповідали про школу – англійською мовою учні володіють вільно.

«Тінейджери – особливі люди: вже не діти, але ще не дорослі, потребують особливого комунікаційного підходу, і ця зустріч, поради успішного дипломата, для багатьох є знаковою, – розмірковує іміджмейкер і педагог Вероніка Чекалюк про розвиток особистості й способи подачі інформації про професію. Нині ми мали честь запросити на зустріч із старшокласниками авторитетного дипломата, журналіста Aлекса Lenaerts – очільника Посольства Королівства Бельгія в Україні. Пан Посол відвідав українську школу й сказав, що це гарна нагода краще пізнати Україну.

Зустріч урочисто відкрили директор Людмила Олександрівна Харинова і учитель англійської мови Тетяна Василівна Лялька.

Модератором заходу була Марія Ленд – редактор шкільної газети, староста гуртка «Юний журналіст». Імідж людини, вміння тримати себе перед аудиторією часто мають значно більший вплив на маси, ніж аргументованість сказаного”.

Діана Дафина, репортаж і фото.

Pin It

Comments are closed.