Вероніка Чекалюк: Відчуваю світ у кольорі, зачаровує зоряне небо і час, коли сходить сонце»

Вероніка Чекалюк: Відчуваю світ у кольорі, зачаровує зоряне небо і час, коли сходить сонце»

«У всьому є своя мораль, потрібно тільки вміти її знайти», – цитує Алісу з задзеркалля київська художниця Вероніка Чекалюк. Я з дитинства відчуваю світ у кольорі, мене зачаровує зоряне небо і час, коли сходить сонце. Світанок – це магічний час, я з дитинства загадую бажання на схід сонця, – такому ритуалу навчила бабуся, у дитинстві я часто гостювала у неї. Вважаю, людину потрібно прилучати до аури мистецтва від народження. Природа її барви і звуки мають божественні можливості — це фантастичний світ, непідвладний складностям людського життя. У моїх картинах, звісно, також є відзеркалення мого світобачення. Мене надихають книги, зокрема фантазії Льюїса Керролла з «Аліси в країні чудес», його героїня завжди давала собі хороші поради, хоч слідувала їм нечасто. Так і у мене: сьогодення диктує настрій і план, сюжет для творчості.

Вероніка Чекалюк ділиться враженнями: «Планую серію робіт присвячених історії нашої держави, бачу її світлі сторінки, хочу, щоб люди більше знали про здобутки України про наші сильні сторони й прекрасні історичні моменти… все це у планах, сподіваюся, що до кінця 2020 року зможу презентувати мистецькій спільноті свою виставку живопису та інсталяцій: «Кохана Україна». Мої картини – це мої хвилювання і радість, мої думки. Я пишу відчуттями, наївно вірю у добро …»

Довідка: Вероніка Чекалюк випускниця докторантури Київського національного університету імені Тараса Шевченка з 2008 року досліджує питання творення й тиражування іміджу та є керівником гуртка «Юний журналіст», працює з дітьми, займається живописом з 8 років.

З Веронікою Чекалюк спілкувалася Анастасія Грабова (фото художниці: https://www.instagram.com/imagemaker_/)

Pin It

Comments are closed.