Артпроєкт “Who am I today”

Артпроєкт “Who am I today”

Наразі більшість музеїв світу перейшли в онлайн режим, зробивши свої експозиції відкритими для відвідувачів.

23 березня в Києві відкрився артпроєкт Visual art exhibition “Who am I today”, в художній галереї “Mytets” з онлайн експозицією і 3д відео туром.

Індивідуальний перегляд доступний для кожного відвідувача 24/7 за посиланням: http://i-vorona.com/who-am-i-today/

«Ми щойно закінчили ремонт в нашій віртуальній галереї, але вже презентуємо новий артпроєкт. Наразі версія віртуальної галереї 0.1, тому найкраще дивитись експозицію за допомогою комп’ютера з клавіатурою. Для того, щоб пересуватись по галереї використовуйте стрілки, або WASD, за допомогою мишки або touchpad розглядайте картини!», – куратори артпроєкту Ірина Ворона і Павло Балтазюк.

Концепція:
Створення власного стилю- першочергова задача, до вирішення якої митець звертається з моменту свого свідомого творчого пошуку. І це зрозуміло, оскільки реалізація власного потенціалу являється первинною цінністю, сутністю природи митця, неперервним процесом пізнання потенційних можливостей.

Саме у виборі найбільша складність і сила особистості. Сміливість у досягненні цілі, у шляху поза суспільних обмежень, існуванні за межами норми. Кожна історія це переплетіння пережитих складнощів, по завершенню яких формується сильна особистість, індивідуальність дивергентного мислення. Вони не з маси, їх життя – боротьба, їх серцевина – сила.

Митець прокладає свій шлях, що проходить червоною лінією через мільйон сірих переплетінь. Історії з життя, про себе, свій пошук, про таких самих як ти, про тих, хто має сміливість бути поза рамками прийняття.

Кожен індивід існує окремо і разом з іншими. Історія має приклади, як повного злиття людини і суспільства, так і цілковитого відчуження. В суспільстві особистість розвиває власну індивідуальність, і в той же час набуває рис певного класу, нації, соціуму.

Особа, як одна одиниця суспільства володіє рисами цього самого суспільства. Але це не просто один, а один з…

Учасники проекту: Христина Хміль, Олена Штепура, Alis La Luna, Євген Артамонов, Тандем Валентин Чорний і Марія Бондаренко, Astian Rey, Анастасія Авула, Ярослав Білик, Анна-Кристина Зінченко, Лідія Матвієнко, Віталій Святець, Максим Малільйо, Uliana Pikhorovych, Ельміра Шемседінова, Анна Бітаєва, Дмитро Зазимко, Анна Козирєва, Анна Варшавська.

Партнери проекту:
Національна Спілка Художників України
Молодіжне об’єднання К О Н С Х У
Художня галерея “Митець”
Tuzov Gallery
Art Spatium Foundation
ArtsLooker
TUASHO
The News&Culture
UAFRA
Фундація креативної підтримки “Submarine”
In Art
Chernozem
ArtBureau
Video Art “Snow Studio”
Агрофірма “Унава”
Dasha Bilenko artblog
Модний онлайн журнал – VTrendi.com.ua
Новини України Tut-Ua.com
LuckyUkraine
ZABUGOR.COM Luxury Travel Club
СК “ГЛОБУС” Vienna Insurance Group

Pin It

Comments are closed.