Поради: Як не повинна поводити себе модель

Поради: Як не повинна поводити себе модель

Багато дівчат мріють про кар’єру моделі, а деякі мають страхи, що це не просто або ж не знають з чого почати, директор столичної модельної агенції “Vita Models” Віталіна Савчук поділилася, ексклюзивно для модного онлайн журналу VTrendi.com.ua, порадами, як не повинна поводити себе модель.

Модельний світ – це постійна конкуренція. Тут, дійсно, тільки найсильніші. Багато починаючі моделі задаються питанням, як стати затребуваною і мати завжди гідну роботу? Насправді все дуже легко, але варто не забувати про деякі правила, які допоможуть домогтися висот у роботі.

Сьогодні я розповім про те, як модель не повинна себе вести.

Кожна модель повинна бути дуже професійною в спілкуванні, як з букером так і з клієнтом. Не варто забувати, що в агенції працюють люди, які дають роботу і від взаємин з агентом залежить кар’єра.

Модель не має права обирати в якому одязі вона буде зніматися і яким буде макіяж. Вона чистий аркуш, який заповнює команда для якої відбувається зйомка.

Завжди потрібно бути максимально охайною. Від моделі повинно приємно пахнути.

Моделинг – це професія, яка вимагає досить жорсткої дисципліни. Звичайно, ж про тусовки перед кастингом не може йти навіть мови. Потрібно бути завжди такою, що відпочила, свіжою та готовою до роботи.

Під час зйомок модель повинна відкласти всі свої справи, ніяких телефонів під час роботи.

Не варто забувати про фізичну форму. Це така робота, де слабинку собі не можна давати навіть під час свят. Звичайно, вашим близьким цього не зрозуміти, для них ви будете завжди дуже худенькою.

Ну і на останок ми поговоримо з вами про кастинги. Вони є невід’ємною частиною роботи моделі. Макіяж допускається тільки базовий. Одяг повинен бути облягаючим, щоб було видно, яка фігура насправді. Але часто все залежить від того, для чого саме кастинг критерії можуть бути різними.

Завдяки таким, досить елементарним і стандартним правилам, ви зможете побудувати успішну кар’єру. Все реально якщо прикладати до цього зусилля.

Pin It

Comments are closed.