Марина Биліна представить Україну на “Ms Perfect Beauty of UNIVERSE”

Марина Биліна представить Україну на

Ms Top Queen Ukraine – володаркою такого серйозного титулу на національному конкурсі краси Ms Top Ukraine 2020 стала Биліна Марина @blogmarika, яка представлятиме Україну на міжнародному конкурсі краси в Дубаї “Ms Perfect Beauty of UNIVERSE”.

“Хочу подякувати всім, хто підтримав мене, вірив в мене… Ви навіть не уявляєте яку впевненість вселили в мене і я просто зобов’язана була не підвести наше місто – Запоріжжя – МИ Переможці!!!

Я єдина із Запоріжжя пройшла в фінал Ms Top Ukraine і наше місто буде гордо звучати на міжнародному рівні в одній з найбагатших країн світу Дубаї на конкурсі “Найкраща Краса Всесвіту “Ms Perfect Beauty of UNIVERSE”.

Окрема подяка за підтримку знаменитій актрисі України Ользі Сумській, яка була в складі журі. Ви прекрасна, неперевершена, щира жінка і я вдячна долі, що вона звела мене з такими добрими, справжніми душевними людьми! Ви знали, що вона народилася і все своє дитинство провела в Запоріжжі?

Один з виходів був в новій колекції RIDNA дебют від Ольги Сумської в сфері дизайнера-модельєра, вона присвятила вихід лінії одягу українській художниці Катерині Білокур” – поділилася своїми враженнями переможниця.

Один з найпрестижніших конкурсів краси та успіху України відбувся 12 березня в м. Одеса “Ms Top Ukraine 2020”.

Pin It

Comments are closed.