Богдан Касс засновник і креативний директор бренду KASS ініціював благодійний проект під час карантину

Богдан Касс засновник і креативний директор бренду KASS ініціював благодійний проект під час карантину

Пандемія коронавирусної інфекції COVID-19 в Україні, безумовно вплинула на весь бізнес і змінила багато життів.

Так, Богдан Касс засновник і креативний директор бренду KASS, в цей період зосереджує свої виробничі потужності на створенні захисних масок і костюмів для працівників медичних установ, і дитячих будинків.

«Як тільки інформація про карантин отримала своє офіційне підтвердження, я серйозно задумався про ситуацію в дитячих будинках, де завжди не вистачає найнеобхіднішого і елементарного. Ми зв’язалися з декількома будинками, мої побоювання підтвердилися, і ми почали закуповувати усі комплектуючі матеріали для масок », – каже Богдан.

Перші партії захисних масок попрямували в Дарницький дитячий будинок-інтернат і в Київський міський будинок дитини «Берізка». Наступним кроком дизайнера була підтримка ініціативи Світлани Бевзи, де команда бренду викроїла понад 200 захисних комбінезонів для медичного персоналу.

Надалі Богдан Касс зосередився виключно на власному волонтерському проекті, передавши ще кілька партій масок і захисних костюмів для інших дитячих будинків: Святошинський дитячий будинок-інтернат, Центр соціально-психологічної реабілітації дітей №1 і лікарень: Національний інститут раку, Київська міська клінічна лікарня № 5, Київська міська клінічна лікарня №9, Київська міська клінічна лікарня №4.

«Звичайно ж мені, думаю, як і іншому власнику бізнесу дуже нелегко в цей період! Але я керувався тим, що комусь ще складніше! Адже я не лікар, не дитина, що проживає в дитячому будинку, я звичайна людина, яка має можливість трохи допомогти нашій країні. Спершу все робилося виключно за власні кошти, з часом мені запропонували допомогу друзі з компанії «Укршпон», яким я дуже вдячний! Кожен дитячий будинок і кожну лікарню я відвідав особисто. Я прийняв це рішення після першого дитячого будинку, працівники якого подарували мені такий емоційний заряд, що ще більше мотивує ».

Попереду у бренду KASS ще дуже багато справ, кожен день команда отримує запити від медичних установ про можливу допомогу. Також Богдан Касс планує незабаром передати партію захисних костюмів і масок в один з пологових будинків Києва, який також звернувся до дизайнера.

«Я дуже сподіваюся на усвідомленість кожного громадянина, адже, тільки дотримуючись всіх правил та інструкцій, ми зможемо вийти з карантину найближчим часом. Особисто при мені завжди маска, рукавички і антисептик. Всіх нас об’єднує одна мета – повернутися до колишнього життя, так давайте ж зробимо це! » – каже дизайнер.

Model: Bogdan Kass
Photo: Andrey Shurpin

Pin It

Comments are closed.