Інтерсіті Live 2.0 / Міжміський онлайн фестиваль / 16.05

Інтерсіті Live 2.0 / Міжміський онлайн фестиваль / 16.05

Другий онлайн фестиваль, який об’єднує різні сектори культури, міста, артистів, промоутерів та креативні осередки з усієї України.

ПОСИЛАННЯ НА ТРАНСЛЯЦІЮ:
https://www.youtube.com/watch?v=MdNmqRcOrZo

16 травня
13:09 – 05:09 (світанок за Київським часом)

Інтерсіті Live 2.0. — це результат колаборації шести культурних інституцій: kontrabass promo (Київ), Лінія Втечі (Львів), Plai (Вінниця), Module (Дніпро), Respublica FEST/ Sympatia (Хмельницький), Шпиталь Рекордс (Тернопіль).

Перший фестиваль відбувся 18 квітня та об’єднав 12 міст у 12-годинному стрімі, який містив переважно музичну програму. Цього разу фестиваль стає мультидисциплінарним, ми долучаємо більше театру, вуличного мистецтва, кіно і культурних проєктів на перетині жанрів.

Що буде?

16-ти годинний стрім, під час якого відбуватимуться включення із 16-ти міст України. Трансляція відбудеться на youtube-каналі Телебачення Торонто — головного інформаційного партнера фестивалю.

Правила перебування в потязі:

Під час стріму глядачі зможуть спілкуватись в коментарях до відео, а також виходити в тамбур — спеціальну zoom-кімнату. Оскільки фестиваль відбувається в онлайні, на борту все дуже інклюзивно. Його може відвідати будь-яка людина із доступом до інтернету з будь-якої точки світу.

Провідники дозволяють брати свою їжу, іграшки, домашніх тварин та алкоголь, навіть курити в тамбурі. Головне — дотримуйтесь правил карантину, стежте за гігієною та долучайтесь до стріму, де б ви не були.

Якість wi-fi у вагоні залежить тільки від вашого домашнього провайдера.

Маршрут

Нумерація вагонів починається з голови потяга. (Можливі додаткові зупинки та приєднання причіпних вагонів):

16. Ужгород
15. Львів
14. Тернопіль
13. Рівне
12. Хмельницький
11. Вінниця
10. Одеса
09. Київ
08. Славутич
07. Aqmescit (Сімферополь)
06. Полтава
05. Дніпро
04. Енергодар
03. Харків
02. Маріуполь
01. Сєвєродонецьк

Список пасажирів

Не всі полиці в лайнапі заповнені, але точно зайняти свої місця у вагонах потяга зможуть:

The Unsleeping (Київ) / Музика
KRUTЬ (Хмельницький) / Музика
DZ’OB (Дніпро) / Музика
Kurs Valüt (Дніпро) / Музика
alyona alyona (Київ) / Музика
La Horsa Bianca (Харків) / Музика
Me’leron (Полтава) / Музика
Anna Mia (Хмельницький) / Музика
ЦСМ “ДАХ” «Стус: Перехожий», реж. KLIM (Київ) / Театр
Mark Tokar та Gravitsapa (Львів) / Музика
Omodada Gee (Тернопіль) / Музика
Jazzforacat та BRASS BAND (Вінниця) / Музика
Clasps (Тернопіль, посадка в Києві) / Музика
Monotonne (Дніпро) / Музика
I, iteration (Дніпро) / Музика
The Orchestra Of Mirrored Reflections (Дніпро) / Музика
Roman Slavka (Дніпро) / Музика
Курносая Дура (Вінниця) / Музика
Akey Anton (Рівне) / Стріт Арт
Аппекс (Рівне) / Музика
Iris Forest (Харків) / Музика
Обрій (Ужгород) / Музика
THECASTLE (Львів) / Музика
Rockoko Official (Львів) / Музика
Shatur- Gudur (Aqmescit (Сімферополь), посадка у Києві) / Музика
Хвилі (Тернопіль) / Музика
Viska (Львів) / Художник
Богдан Куценко & Очеретяний Кіт (Вінниця) / Музика
MORJ | MOРЖ (Харків) / Музика
Motoblok (Тернопіль) / Музика
Менделеев ошибался (Сєвєродонецьк) / Музика
PlusStepper – Ukrainian Dub (Одеса) / Музика
«Машина Сновидінь», реж. Катя Олійник, (Енергодар) / Кіно

Спеціальні купе для провідників займуть:

Київ / kontrabass promo
kontrabass promo — агенція, орієнтована на контркультурну складову музичної сцени країни. Займається організацією концертів, фестивалів та арт-проектів, що поєднують в собі різні жанри сучасного незалежного мистецтва. Реалізовані проекти: Vertuha Arts Festival, музично-перформативне дійство “Катарсис”, колаборація із баром Хвильовий — проект “Kontrabands” та понад 35 сольних концертів.

Вінниця / Plai
Мистецьке об’єднання «PLAI» бачить Вінницю серед міст, які задають вектор культурного руху. Ми творимо та співпрацюємо з важливими проєктами у культурі та мистецтві. Серед них мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва «Air Гоголь FEST». Започаткували міський мистецький вікенд Ticket to the SUN, є лідерами у проекті ревіталізації міської території. Організуємо концерти, фестивалі, зустрічі, кінопокази та усілякі культурні події.

Львів / Лінія Втечі
Лінія Втечі є культурною агенцією Ляни Мицько. З 2009 року ми робимо концерти та акції у Львові, співпрацюємо з фестивалями, форумами та мистецькими колами. Працюємо з локальним музичним та художнім дискурсом і з артистами зі світу. У 2019 році спільно з Театром Ляльок розпочали роботу над концертним простором TEATR.

Дніпро / Module
Митцівня Модуль – арт простір та концертний майданчик у центрі Дніпра, що став базою для розвитку творчого потенціалу молоді у сферах сучасного музичного там аудііо-візуального мистецтва.

Тернопіль / Шпиталь Рекордс
Шпиталь Рекордс – студія звукозапису в м. Тернопіль. Відома своїм теплим ламповим затишком, підтримкою української інді-сцени та супроводом багатьох освітніх проектів. Також займається серією концертів “Ехо Парія”, що відбувається влітку на тернопільському теплоході. Засновником студії є Лесик Omodada, учасник гурту Tik Tu.

Хмельницький/ Respublica FEST / Bar Sympatia
Фестиваль “Respublica”- міжнародний фестиваль музики та стріт-арту який вже 10 років відбувається в м.Кам’янці-Подільському, та з 2018 також в Хмельницькому. Фестиваль займається децентралізацією культури та створенням мистецьких проектів як для свого регіону так і для інших регіонів України. За 10 років фестивалем та ГО “Територія”, створено близько 50 мистецьких проектів як всеукраїнського масштабу так і з іноземними партнерами.

Bar Sympatia – це speak-easy бар у Хмельницькому, який відкрився за два тижні до початку карантину. Команда бару топить за музику, арт і українську культуру навіть в такі скрутні часи.

Харків / ART AREA ДК, ЛЮК, On-Air Stream

ЛЮК – це онлайн-видання про ідентичність та культуру Харкова. Відкриваючи “Люк”, ми відкриваємо місто через знайомства людей та проектів один з одним. “Люк” досліджує міський простір, відшукує закриті спільноти, аналізує місто через культуру, культуру через місто.

ART AREA ДК – це платформа для нових творчих проектів у Харкові, яка виступає місцем зустрічі художників, музикантів та театральних практиків.

On-Air Stream– це стрімінгова команда що займається організацією прямих трансляцій концертів у місті Харків. Серед нас оператори, звуко- та вiдеорежисери що вмотивовані створювати цiкавий музичний контент. Маємо на метi популяризацiю сучасної української альтернативної музики.

Levon Azizian — культурний активіст. Вже кілька років займається правозахисною, екологічною, культурною, освітньою та краєзнавчою діяльністю. З-поміж організованих заходів у Луганській області: рейв електронної музики на дві ночі «Террафокс» з 15 виконавцями (https://www.facebook.com/events/708825246218534/); перший марш за тварин у Луганській області (https://www.facebook.com/events/515595978986664/); близько 40 заходів, пов’язаних з Вікіпедією (вишколи, виставки, конкурси).

Платформа ТЮ — культурний центр в Маріуполі, для якого низова культура, інноваційні ідеї, права та свободи людини, а також сучасне мистецтво є цінностями, що домінують. Події центру від арт-резиденцій до художніх вуличних акцій зачіпають найгостріші соціальні теми: гендерне насильство, свобода слова, дискримінація, декомунізація, права меншин, екоактивізм тощо.

Партнерам

Фестиваль Інтерсіті Live 2.0. створюється власними силами команди організаторів, тому будемо раді підтримці.

Якщо ви хочете стати партнером чи спонсором фесту Інтерсіті 2.0, пишіть Марина Радинская (Marina Radynska) чи на пошту m.radynska@gmail.com

Пропозиції щодо локальних партнерств пишіть контактним особам у містах:

Yurii Bazaka (Київ)
Lyana Mytsko (Львів)
Evgen Goncharov (Дніпро)
Alexandra Tarass(Вінниця)
Bogdan Bo (Вінниця)
Lesik Omodada (Тернопіль)
Andriy Zoin (Хмельницький)

Pin It

Comments are closed.