Співачка Поліна Крупчак розпочала співпрацю з відомими українськими діджеями

Співачка Поліна Крупчак розпочала співпрацю з відомими українськими діджеями

Пісня Поліни Крупчак «Для тебе» отримала «друге життя». Тепер пісня також в плейлистах багатьох українських діджеїв завдяки новому звучанню і таланту діджеїв з проекту «The Faino».

Даний український клубний проект створений в 2014 році топовими діджеями і саундпродюсерами: Dj Konstantin Ozeroff, Dj Sky. Ремікси від “The Faino” на найпопулярніші україномовні хіти можна почути практично на кожній FM станції і в кожному нічному клубі України. Україномовний хіт від Поліни Крупчак «Для тебе» не став винятком. Ремікс на пісню був написаний діджеями даного проекту протягом двох тижнів, після чого був представлений в ефірах танцювальних FM радіо.

Клубне звучання, сміливі ідеї з беками і місцями зациклення основного вокалу роблять ремікс запам’ятовується серед схожих робіт інших діджеїв. Пісня «Для тебе» присвячена всім закоханим, для яких нерозділене кохання – це частина їх життя або спогадів. Тепер під ремікс пісні «Для тебе» можна потанцювати, сміливо поринути думками в танцювальний біт і забути про своє нерозділене кохання. Адже Поліна Крупчак спільно з “The Faino” приготували цей музичний шедевр саме «Для тебе».

Pin It

Comments are closed.