Український дизайнер Андре Тан подякував лікарям і подарував їм сукні

Український дизайнер Андре Тан подякував лікарям і подарував їм сукні

12 червня один з відомих українських дизайнерів Андре Тан приїхав в Олександрівську лікарню, яка одна з перших стала приймати хворих з короновірусом і особисто подякував жінкам-лікарям, які в цей непростий для всього світу час борються за здоров’я кожного з нас.

В якості своєї подяки за їхню важку працю і щоденний ризик дизайнер подарував свої сукні, таким чином нагадавши, що, в першу чергу, вони жінки і їм важливо відчувати себе красивими.

«Я як чоловік, а вже потім дизайнер хочу сказати вам дякую! Ви – жінки дивовижні, тільки ви одночасно можете бути сильними і слабкими, йти напролом і бути вразливими. Ви вже кілька місяців залишаєте вдома сім’ї і близьких, кожен день ведете боротьбу з пандемією. І єдине що я можу зробити для вас це подарувати вам свої сукні щоб ви пам’ятали що ви прекрасні. Я переконаний в тому, що українки найкрасивіші жінки в світі і я впевнений що зовсім скоро ви знову згадаєте, що таке вихідні та повернетеся до звичного і спокійного життя », – прокоментував Андре Тан.

«Така акція для нас дуже незвична, нам як правило дарують засоби індивідуального захисту, комбінезони, маски, рукавички і так далі. А тут нам нагадали що ми залишаємося жінками і хочемо бути гарними, це дуже приємно », – прокоментувала директор лікарні Людмила Антоненко.

Так само під час карантину дизайнер переформатував своє виробництво і почав відшивати маски, гроші від продажу яких були перераховані п’яти київським лікарням (Київська міська клінічна лікарня № 1, Київська міська клінічна лікарня № 4, Київська міська клінічна лікарня № 9, Олександрівська клінічна лікарня, Київська міська дитяча клінічна інфекційна лікарня) які першими приймали людей з COVID-19.

Pin It

Comments are closed.