Відверта розмова з майстрами українського телебачення Тетяною Цимбал і Василем Ілащуком

Відверта розмова з майстрами українського телебачення Тетяною Цимбал і Василем Ілащуком

Ще легендарний Джон Рокфеллер казав: «Заробіть репутацію і вона буде працювати на Вас», – так наш університет набув статусу престижного завдяки професіоналам. Ми зустрілися із викладачами університету, котрі мають чудову репутацію у журналістських колах.

У цій статті пропонуємо поради абітурієнтам від професіоналів. Ми спілкувалися про успіх, удачу і розуміння себе – це справді відверта розмова про те, як не помилитися у виборі професіі та життєвого шляху. Журналістика для тих, хто любить експерименти і яскраві емоції. Для тих, хто любить життя і людей. Татяна Цимбал і Василь Ілащук присвятили майже півстоліття телебаченню – справі свого життя. Їх мову вважають еталонною, а українські зірки і політики і досі беруть уроки та консультуються у професорів кафедри журналістики і мовноі комунікації: телеведучих, Народних артистів України – Тетяни Цимбал і Василя Ілащука.

Відео:

Члени гуртка «Юний журналіст» разом із керівником, доцентом журналістики і мовної комунікації Веронікою Чекалюк зустрілися із зірками телеекранів, щоб поспілкуватися за філіжанкою кави, почути настанови й спогади про те, якою була раніше школа телебачення. Як живуть зараз і чим пишаються найбільше Василь Ілащук і Тетяна Цимбал.

Відео:

Вероніка Чекалюк вважає: «Журналіст – це надзвичайно відповідальна професія як перед самим собою, так і перед суспільством. Журналіст – це психолог і терапевт і володар «слова-зброї». Впевнена – автор інформаційного матеріалу, насамперед, має бути відповідальним, толерантним та правдивим у оприлюдненні інформації».

Народний артист України Василь Ілащук: у журналістиці працює все в комплексі – і духовність, і економіка, і політика. За умов чесної преси можна буде говорити пол здорове інформаційне суспільство. Не зберігши культуру, не зберігши ментальність, духовність українську, ми втратимо все – і економіку, і політику, і культуру, і Україну в цілому. Я побажав би абітурієнтам бути пильними у виборі професіі, журналістика – це цікавий фах, професіонали потрібні Україні. Хочу щоб все-таки до влади приходили професіонали, сильною і вільною Україну я хотів би бачити через 5 років і на майбутнє.

Успіхів Вам, юні журналісти!

Автор: Марина Кульчицька (гурток «Юний журналіст»).

Pin It

Comments are closed.